Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  6-9 травня Азіатська міжнародна виставка індустрії гостинності HOFEX 20156

  В Гонконзі у Гонконгському Центрі конференцій і виставок – Hong Kong Convention & Exhibition Centre пройде шістнадцята найбільша азіатська міжнародна виставка індустрії гостинності HOFEX 2015.

  Дана виставка проводиться раз на два роки, тому всі ресторатори та власники готельного бізнесу намагаються не упустити такий унікальний шанс, хто поділиться своїми знаннями та інноваційними технологіями, а хто придбає та дізнається нові методи і способи ефективного управління власною справою.

  Виставка в Китаї буде розташовуватися на 60 тисячах квадратних метрів, в 13-ти виставкових залах на трьох поверхах виставкового центру. Для порівняння минулого разу участь приймало 1900 компаній з 48 країн, кількість відвідувачів була 37,817.

  Експоненти тут будуть ділитися по таким профілям: їжа і напої, м’ясо (охолоджене/заморожене/оброблене), обладнання і товари для виробництва продукти харчування, вина, напої, пиво, кава і чай, а також технології гостинності, хлібопекарське і кондитерське обладнання, секрети рецептів, поставки товарів у готелі і бізнес-інтер’єри. Устаткування для зберігання продуктів та їх виготовлення теж будуть представлені тут.

  Даною виставкою будуть цікавитися всі ті, хто має відношення до готельного та розважального бізнесу, китайські ресторани зокрема та ресторанний бізнес в цілому, бари, кафетерії, клуби, супермаркети, винні магазини і дистриб’юторські компанії.

  Крім конференцій і форумів ви можете бути свідками кулінарних змагань екстра-класу, змагань барменів та виставки вин, і все це в рамках однієї великої азіатської міжнародної виставки індустрії гостинності HOFEX 2015.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *