Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  44-та сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО відкриється 16 липня в Фучжоу

  2021-07-08

  44-та сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО відкриється 16 липня в Фучжоу, адміністративному центрі провінції Фуцзянь на сході Китаю. Про це заявив заступник міністра освіти КНР Тянь Сюецзюнь.

  За його словами, під час сесії, яка відбуватиметься з 16 по 31 липня, будуть розглянуті 45 об’єктів-кандидатів на включення до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  «Після церемонії відкриття учасники сесії почнуть свою роботу в режимі онлайн і вперше розглянуть нових кандидатів на включення до списку всесвітньої спадщини дистанційно», — додав Тянь Сюецзюнь, який також є головою Національної комісії Китаю у справах ЮНЕСКО.

  «Зараз в Китаї налічується 55 об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і за цим показником країна ділить перше місце з Італією», — зазначив заступник міністра освіти

  Серед них, за даними Державного управління лісового та степового господарства КНР, 14 об’єктів природного та 4 об’єкти культурної та природної спадщини зі списків ЮНЕСКО. Відвідування об’єктів туристами приносить регіонам країни 14 млрд юанів ($ 2,16 млрд). Всього об’єкти всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО в Китаї займають площу в 70,5 тис. кв. км.

  «Під час сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО також буде розглянута кандидатура прибережного міста Цюаньчжоу (пров-я Фуцзянь), який називають світовим центром морської торгівлі в стародавньому Китаї», — заявив представник Державного управління з охорони культурної спадщини КНР Чан Лей.

  Довідково: Спочатку 44-та сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО повинна була відбутися у Фучжоу з 29 червня по 9 липня 2020 року, але її відклали через пандемію COVID-19.

   

  “CRI”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *