Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  3D Printing Asia Zone 2022

  2021-08-19

  Міжнародна виставка 3D друку 3D Printing Asia Zone 2022 пройде з 3 по 5 березня в Гуанчжоу. Це спеціалізована виставка, яка є невід’ємною частиною паралельного заходу, присвяченого промисловості ливарних форм AsiaMold 2022.

  Відвідувачам будуть продемонстровані сучасні товари і послуги промисловості тривимірного друку від провідних світових поліграфічних компаній і постачальників 3D друкарського обладнання та нових друкованих матеріалів.

  Конференції та семінари, яку проходитимуть у складі заходу, будуть присвячені науково-технічним досягненням, останнім технологіям застосування 3D друку, маркетингу, а також практичні семінари, освітні курси та експозиція новітніх 3D друкованих технологій та продуктів.

  У 2019 році захід відвідали 25500 фахівців, серед яких 65 представників делегації таких компаній, як Colgate, EPSON, FAW-Volkswagen, OSRAM, Emerson, Foxconn, Honda, BYD, Gree Electic, Unipres, Midea, Esquel і інші, чим знову підтвердили важливість 3D Printing Asia для зростання регіону.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou China Import and Export Fair Pazhou Complex

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 03.03.2022 – 05.03.2022

  Умови відвідування: тільки для торгових представників

  Організатори: Guangzhou Messe Frankfurt Co Ltd

  Website:  https://3dprintingasiaexpo.cn.messefrankfurt.com/guangzhou/en.html
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: • 3D принтери і обладнання для 3D друку: машини швидкого прототипування, високотехнологічне обладнання, технології 3D друку, програмне забезпечення, 3D лазерні сканери, 3D лазерні гравіювальні машини, 3D лазерне друкарське обладнання, промислові керовані програмою 3D системи, 3D вимірювальні машини, 3D координатно-вимірювальні машини й інструменти, 3D камери і т.д.

  • Системи 3D проектування, 3D системи захоплення руху, 3D фотограмметричні системи та ін. • Програмне забезпечення для 3D проектування і просторового дизайну, 3D-інжинірінг і т.д. • Матеріали для 3D друку: смола, пластик, біопластик, полімери, пластикові порошкові матеріали, металеві порошки.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *