Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  3D Printing Asia Zone 2020

  Міжнародна виставка 3D друку 3D Printing Asia Zone 2020 пройде з 26 по 28 лютого в Гуанчжоу. Це спеціалізована виставка, яка є невід’ємною частиною паралельного заходу, присвяченого промисловості ливарних форм AsiaMold 2020.

  Відвідувачам будуть продемонстровані сучасні товари і послуги промисловості тривимірного друку від провідних світових поліграфічних компаній і постачальників 3D друкарського обладнання та нових друкованих матеріалів.

  Конференції та семінари, яку проходитимуть в складі заходу, будуть присвячені науково-технічним досягненням, останнім технологіям застосування 3D друку, маркетингу, а також практичні семінари, освітні курси та експозиція новітніх 3D друкованих технологій та продуктів.

  У 2019 році захід відвідали 25500 фахівців, серед яких 65 представників делегації таких компаній, як Colgate, EPSON, FAW-Volkswagen, OSRAM, Emerson, Foxconn, Honda, BYD, Gree Electic, Unipres, Midea, Esquel і інші, чим знову підтвердили важливість 3D Printing Asia для зростання регіону.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou China Import and Export Fair Pazhou Complex

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 26.02.2020 – 28.02.2020

  Умови відвідування: тільки для торгових представників

  Організатори: Guangzhou Messe Frankfurt Co Ltd

  Website:  https://3dprintingasiaexpo.cn.messefrankfurt.com/guangzhou/en.html
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: • 3D принтери і обладнання для 3D друку: машини швидкого прототипування, високотехнологічне обладнання, технології 3D друку, програмне забезпечення, 3D лазерні сканери, 3D лазерні гравірувальні машини, 3D лазерне друкарське обладнання, промислові програмно-керовані 3D системи, 3D вимірювальні машини, 3D координатно-вимірювальні машини і інструменти, 3D камери і т.д.

  • Системи 3D проектування, 3D системи захоплення руху, 3D фотограметричні системи та ін. • Програмне забезпечення для 3D проектування і просторового дизайну, 3D-інжинірінг і т.д. • Матеріали для 3D друку: смоли, пластики, біопластики, полімери, пластикові порошкові матеріали, металеві порошки.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *