Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  35 КИТАЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ ВКЛЮЧЕНІ В СПИСОК 500 КРАЩИХ ВУЗІВ СВІТУ

  2011-08-17

  Джерело: Агентство Сіньхуа

  У загальній складності 35 китайських університетів увійшли до списку 500 найкращих вищих навчальних закладів світу, опублікований сьогодні Центром дослідження світових університетів / ЦДСУ / при Шанхайському університеті “Цзяотун”.

  У тому числі, 23 з цих 35 університетів знаходяться в континентальній частині Китаю. Ця цифра збільшилася майже в три рази в порівнянні з рівнем 2003 року, коли ЦВМП уперше підготував подібний рейтинг.

  Гарвардський університет США зайняв перший рядок у списку за версією ЦДСУ, слідом за ним – Станфордський університет, Массачусетський технологічний інститут, Берклійскій, Кембриджський університети, Каліфорнійський технологічний інститут, Прінстонський, Колумбійський, Чиказький і Оксфордський університети.

  Національний Тайванський університет, Китайський університет Гонконгу / Сянгану / і університет “Цінхуа” лідирують серед китайських вузів і включені в число 200 кращих університетів світу. Бейханський університет /колишня назва – Пекінський університет авіації та космонавтики/ і Пекінський педагогічний університет вперше потрапили до списку 500.

  ЦДСУ складає подібний список щороку з 2003 року. Вузи ранжуються на основі шести параметрів, включаючи кількість випускників і співробітників-лауреатів Нобелівської або Філдсівської премій, число наукових статей, опублікованих у провідних наукових журналах світу “Science” і “Nature” і т.д.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *