Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  31 жовтня – 4 листопада Китайська осіння ярмарка імпортних і експортних товарів в Гуанчжоу (3-й етап)

  2015-08-12

  Міжнародна китайська ярмарок експортних та імпортних товарів у Гуанчжоу China Import & Export Fair (CIEF) або, як її ще називають, кантонський ярмарок Canton Fair – найбільше в Південно-Східній Азії, всеосяжне і багатофункціональне торгове подія міжнародної важливості.
  Ярмарок щорічно привертає величезну кількість іноземців, тут полягають зовнішньоторговельні контракти на зовсім нечувані, навіть для світової торгівлі, суми. Обсяг угод становить десяту частину річного обсягу всього китайського експорту. Захід проводиться два рази на рік (навесні та восени) в три етапи (три фази) з чотирьох-п’ятиденним перервою.
  Цього року проводяться 117-я (у квітні-травні) і 118-я (у жовтні-листопаді) сесії. Виробники та постачальники з усього світу і практично з усіх провінцій і міст Китаю представлять сотні тисяч найменувань товарів.
  Третій етап осінньої сесії 118th China Import & Export Fair Phase 3 пройде з 31 жовтня по 4 листопада (1-й етап-15-19 жовтня, 2-й етап – 23-27 жовтня) у виставковому комплексі Pazhou Complex. У попередній весняній виставці цього року взяли участь 24713 експонентів і 184 801 іноземний покупець з 216 країн світу; виставкова площа склала 1.18 млн кв.м., всього було представлено 60228 стендів.
  Основні категорії експонується продукції – Phase 3: текстильні товари та одягу, взуття, офісне приладдя, сумки і товари для відпочинку, медикаменти і тонізуючі засоби, харчові продукти, хімічні продукти, міжнародний павільйон.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou (GICEC), Hall 15.1, Area C

  Періодичність: Два рази на рік (навесні та восени)

  Терміни проведення: 31.10.2015 – 04.11.2015

  Години роботи: 09: 30-18: 00

  Організатори: China Foreign Trade Centre (Group)

  Вид діяльності (КВЕД): ткацьке виробництво, обробка тканин та текстильних виробів, готові текстильні вироби, крім одягу, трикотажні вироби, одяг зі шкіри, одяг з текстильних матеріалів та аксесуари одягу, вироблення та фарбування хутра; виробництво хутряних виробів, дублення і обробка шкіри, валізи, сумки та інші вироби зі шкіри та інших матеріалів, взуття, фармацевтична продукція, Текстильне виробництво, Виробництво одягу, вироблення та фарбування хутра, Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та взуття

  Основні групи товарів: Текстильні матеріали і напівфабрикати, одяг, нижню білизну, спортивний одяг, товари для туризму і відпочинку, шкіра, хутро, пух та вироби з них, модні аксесуари, взуття, головні убори, сумки, домашній текстиль, килими, харчові продукти і напої, натуральні природні продукти, товари для здоров’я та краси, китайські і зарубіжні медичні та фармацевтичні товари, офісна продукція

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *