Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  28 БЕРЕЗНЯ У М. САНЬЯ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОЇ ПІДКОМІСІЇ ЗІ СПІВРОБІТНИЦТВА В ГАЛУЗІ ОСВІТИ

  2012-04-01

  Джерело: Офіційний сайт Посольства України в КНР

  28 березня 2012 р. у м. Санья (провінція Хайнань), відбулося перше засідання українсько-китайської Підкомісії зі співробітництва в галузі освіти Міжурядової Комісії із співробітництва.

  Підкомісія затвердила План першочергових заходів з розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі освіти на 2012-2014 роки, який передбачає конкретні проекти динамізації взаємовигідної співпраці в галузі освіти, зокрема, вдосконалення договірно-правової бази обох країн у галузі освіти, обмін інформацією та досвідом щодо розвитку освіти і науки, а також підтримку вивчення української мови в КНР та китайської мови – в Україні.

  Глава української делегації, Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма та Глава китайської делегації, заступник Міністра освіти КНР Хао Пін підписали оновлену Угоду про співробітництво в галузі освіти. Відповідно до положень зазначеної Угоди кількість державних стипендій, яку надає одна сторона студентам іншої сторони, буде збільшена учетверо.

  У засіданні Підкомісії взяв участь Посол України в КНР Юрій Костенко.

  У рамках засідання Підкомісії відбувся також українсько-китайський Форум ректорів, під час якого представники понад 30 вищих навчальних закладів двох країн обговорили шляхи подальшого динамічного розвитку міжуніверситетського співробітництва України та КНР.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *