Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  27 квітня відбудеться AGRI INVEST FORUM , інституціональним партнером партнером якого є Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва»

  2017-03-23

  27 квітня | AGRI INVEST FORUM | “АККО Інтернешнл”

  В рамках Agri Invest Forum 2017 організатори запрошують до обговорення найактуальніших питань сучасного агробізнесу – 5 причин чому варто відвідати IV Щорічну конференцію аграрних інвесторів:

  1 – Найбільша в країні дискусія щодо ринку землі збере 1 000 учасників ринку

  Коли запускати ринок землі? Чесно та відверто про запуск ринку землі очима власників середнього агробізнесу, Мінагрополітики, депутатів Верховної Ради, профільних асоціацій. 1 000 учасників висловляться через інтерактивне голосування і обговорення на панельній дискусії. Крім того, поговоримо про тіньовий ринок землі в Україні і захист прав на землю.

  2 – Дотації натомість спецрежиму – які вони, перші результати реформи?

  Аграрії продовжують платити податки і продовжують чекати бюджетні дотації, обіцяні натомість спецрежиму. Станом на 16 березня аграрії не отримали перших дотацій і навіть поки не знають, як вони будуть розподілятися. Організатори сподіваються, що до 28 квітня в країні запрацює нова система підтримки сільськогосподарських підприємств і покаже перші результати, які представлять на форумі. В іншому випадку, пропонують спільними зусиллями доопрацювати законопроект прямо в рамках форуму.

  3 – В-2-В зустрічі для аграрного бізнесу

  Як ми вже згадували, форум відвідає 1 000 представників ринку, а це вся активна спільнота аграрної України. Важливо, що Agro Invest Forum об’єднує власників і топ-менеджмент бізнесу, створюючи платформу для міцних партнерських відносин і можливості розширення бізнесу.

  4 – Як залучити інвестиції в агробізнес?

  Представники Європейського банку реконструкцій та розвитку, Міжнародного валютного фонду, IFC, ЄІБ, а також банків та різноманітних фінансових інституцій розкажуть про нові стратегії в області розвитку українського агробізнесу та шляхи і механізми залучення інвестицій.

  5 – Кооперація в аграрному бізнесі

  Міжнародний аграрний досвід показує, що кооперація підвищує ефективність господарств і збільшує прибутки. В Україні за останній рік з’явилися кілька великих і дрібних форм кооперацій. Законодавство ще не готове, однак ринок вимагає, тому під різними моделями, але вони створюються. Представники найбільшої молочної кооперації Асоціації виробників молока поділяться досвідом, розкажуть про плюси і складнощі.

  ON-LINE РЕЄСТРАЦІЯ

  Долучайтеся до лідерів аграрної галузі на IV міжнародній конференції Agri Invest Forum!

  Agri Invest Forum 2017 (2)

  За питаннями, звертайтеся, будь ласка, за телефонами:

  Оксана Молчанова

  оф.моб: +38 0674705563

  тел/факс: +38 04744 46756

  е-пошта: o.molchanova@dykun.com.uа

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *