Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  25-річчя дипломатичних відносин між Україною і Китаєм: голови держав обмінялися привітаннями

  2017-01-04

  Президент Петро Порошенко привітав голову Китайської народної республіки Сі Цзіньпіна з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між Україною и КНР.

  Про це УНІАН повідомили у прес-службі голови Української держави.

  «Упевненій, що головними досягненнями чвертьвікової історії відносин наших держав є міцна дружба українського и китайського народів, взаємна підтримка суверенітету и теріторіальної цілісності, повага один до одного, а також рівноправне и взаємовігідне Співробітництво. Все це – надійна основа для подальшого плідного розвитку стратегічного партнерства між Україною и Китайський народною республікою », – зазначив Порошенко.

  Президент нагадав про зустріч з лідером Китаю у Вашингтоні 1 квітня 2016 року і ще раз підтвердів інтерес до продовження діалогу. Голова держави зазначив, що був би радій бачити голову КНР Сі Цзіньпіна в Києві з Державним візитом.

  Президент побажав голові Китаю міцного здоров’я та невичерпної енергії, а дружньому китайський народові – миру і процвітання.

  У свою чергу, Китай зацікавленій на зміцненні фундаменту дружнього співробітництва з Україною.

  Про це йдеться у вітанні голови китайської Народної Республики Сі Цзіньпіна з нагоді 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між КНР та Україною.

  Лідер Китаю привітав президента України Петра Порошенка та український народ з річницею. «За 25 років після встановлення дипломатичних відносин китайська-українські відносини зберігають здоровий і стабільний розвиток. Співпраця двох країн у торговельно-економічній, інвестіційній, сільськогосподарській, науково-технічній, культурній та других сферах, досяглі суттєвіх результатів, зміст китайський-українських відносин стратегічного партнерства безперервно насичується, що приносить реальну користь двом країнам і їхнім народам», – йдеться у вітанні .

  Голова КНР наголосив, що китайська сторона приділяє велику увагу розвитку китайсько-українських відносин, готова користуватись найкращим випадком 25-річчя з моменту установлення дипломатичних відносин між двома країнами, на основі принципів взаємної поваги і взаємного виграшу, прийти до подальшого зміцнення фундаменту дружно співробітництва двох країн , просування двосторонніх відносин співпраці в усіх областях з метою отримання ще більших досягнені.

  Окрім того, Сі Цзіньпін побажав, щоб дружба між народами Китаю та України тривала вічно.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *