Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  25-а Міжнародна туристична виставка UITT стартувала в Києві

  2019-03-27

  У столиці стартувала найбільша туристична виставка України UITT’2019 «Україна – Подорожі та туризм».

  Це традиційне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів та турагентств, готелів і перевізників. До участі у цьогорічній виставці долучилися 300 компаній з 30 країн світу.

  Значна увага на виставці приділяється внутрішньому туризму. В експозиції «Ukrainian Hospitality Days» представлені 39 міст та регіонів України. Варто зазначити, що останні кілька років активно розвиваються області, що не є топовими туристичними дестинаціями.

  Приміром, Сумщина поступово розширює туристичні напрями свого регіону. Цього року до культурного і паломницького туризму, які популяризувалися раніше, додалися гастрономічний і активний.

  – У нас є Ворскла, Псел, Сейм, Десна – багато мальовничих річок, щоб зацікавити активних гостей нашого краю. Сплави на байдарках стають дедалі популярнішими, – розповідає «Вечірньому Києву» Юрій Гладенко, начальник відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації. –  Є у нас чим здивувати і в плані гастрономії, а саме сироварінням та медоварінням. Колись Охтирське медове вино славилось на всю Україну! І тепер ми відроджуємо колишні традиції.

  Також Юрій Гладенко відзначив популяризацію окремих районів Сумської області. Приміром, Роменщину просувають як рідний край Петра Калнишевського – останнього кошового отамана Запорозької Січі.

  Київський стенд традиційно представили організації «Чорнобиль ТУР» та «Парк Київська Русь».

  На виставці представлено компанії з Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

  У 2019 році до них вперше приєднаються компанії: Ernest Airlines, Adria Airways, Sanya Shengda TA, Online Bistro, 4Travel, Gino Paradise AquaparGrondora Travel, Tskaltubo Tourism Center, Doris, Louis Hotels Public, Enjoy Tatras, Atlantida Boutique Hotel, Hit Alpinea Kranjska Gora, Grand Hotel Rogaska, Sava Rogaska, Museum Hotel, Sava Hotels & Resorts, “Зелена Буча”, Plumeria Maldives та інші.

  Серед українських компаній – Coral Travel, ANEX Tour, Join UP!, TUI, Feeria, Travel Professional Group, Pac Group та інші.

  Виставка UITT’2019 «Україна – Подорожі та туризм» триватиме у Міжнародному Виставковому центрі до 29 березня.

  Офіційний сайт https://www.uitt-kiev.com/uk-UA/

  Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.

  25-а Міжнародна туристична виставка UITT стартувала в Києві

   

  25-а Міжнародна туристична виставка UITT стартувала в Києві

   

  25-а Міжнародна туристична виставка UITT стартувала в Києві

   

  25-а Міжнародна туристична виставка UITT стартувала в Києві