Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  23-27 жовтня Китайська осіння ярмарка імпортних і експортних товарів в Гуанчжоу (2-й етап)

  2015-08-12

  Canton Fair 2015 Autumn Phase 2

  Китайська осінній ярмарок імпортних і експортних товарів в Гуанчжоу (2-й етап)
  Міжнародна китайська виставка експортних та імпортних товарів в ГуанчжоуChina Import & Export Fair (CIEF) або, як її ще називають, кантонська ярмарка Canton Fair – найбільше в Південно-Східній Азії, всеосяжне і багатофункціональне торгове подія міжнародної важливості.
  Ярмарок щорічно привертає величезну кількість іноземців, тут полягають зовнішньоторговельні контракти на зовсім нечувані, навіть для світової торгівлі, суми. Обсяг угод становить десяту частину річного обсягу всього китайського експорту. Захід проводиться два рази на рік (навесні та восени) в три етапи (три фази) з чотирьох-п’ятиденним перервою.
  Цього року проводяться 117-я (у квітні-травні) і 118-я (у жовтні-листопаді) сесії. Виробники та постачальники з усього світу і практично з усіх провінцій і міст Китаю представлять сотні тисяч найменувань товарів.
  Другий етап осінньої сесії 118th China Import & Export Fair Phase 2 пройде з 23 по 27 жовтня (1-й етап – 15-19 жовтня, 3-й етап – 31 жовтня – 4 листопада) у виставковому комплексі Pazhou Complex.
  Основні категорії експонується продукції Phase2: споживчі товари, сувеніри та подарунки, прикраси для дому. Цього року буде додано новий виставковий розділ: товари для домашніх тварин. У попередній весняній виставці цього року взяли участь 24713 експонентів і 184 801 іноземний покупець з 216 країн світу; виставкова площа склала 1.18 млн кв.м., всього було представлено 60228 стендів.

  Країна, місто: Китай, Гуанчжоу

  Місце: Guangzhou Chinese Import & Export Commodities Complex Pazhou (GICEC)

  Періодичність: Два рази на рік, з 1957 року

  Терміни проведення: 23.10.2015 – 27.10.2015

  Години роботи: 09: 30-18: 00

  Організатори: China Foreign Trade Centre (Group)

  Вид діяльності (КВЕД): меблі, ігри та іграшки

  Основні групи товарів: Кухонний і столовий посуд, кераміка, оздоблення для дому, меблі, продукція з текстилю, роттанга і металу, продукція для садівників, інструменти, квіти і розсада, продукція з каменю і металу, засоби гігієни, годинники, іграшки, сувеніри та ексклюзивні подарунки, товари для домашніх тварин, продукція для організації свят

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *