Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  22 лютого відбувся міжнародний круглий стіл «Український фактор у китайській стратегії: два роки після російського вторгнення»

  2024-03-07

  22 лютого 2024 року на Українській платформі сучасного Китаю відбувся міжнародний круглий стіл «Український фактор у китайській стратегії: два роки після російського вторгнення». Про це повідомила Українська асоціація китаєзнавців.

  Організаторами були Інститут сходознавства ім. А. Кримського НАН України, Національний інститут стратегічних досліджень, Українська асоціація китаєзнавців, подкаст Sinica та Видавництво «Гельветика».

  Доповідачами виступили Віта Голод (Україна), Лу Сяоюй (Китай), Клаус Ларрес (США), Бартош Ковальські (Польща). Модератором заходу був Кайзер Куо, ведучий та співзасновник Sinica Podcast.

  Захід було присвячено другій річниці російського вторгнення в Україну. Основна дискусія була зосереджена на посередницькій ролі Китаю в цьому конфлікті, погляді Китаю на цю війну, а також вплив українського фактора на зовнішню стратегію Китаю, зокрема на зближення з Росією та відносини з ЄС і США.

  Повний запис заходу можна переглянути нижче.

   

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *