Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  21-23 травня Міжнародна виставка індустрії пластмас і каучуків Chinaplas 2015

  2015-05-13

  Chinaplas – найбільша виставка пластмасової та каучукової індустрії в Азії, друга за величиною в світі. Понад 100 тисяч відвідувачів відзначають цю подію як ідеальну платформу для досягнення успіху в бізнесі і відмінну можливість завоювати увагу закордонного споживача. У 2013 році на території Chinaplas розташувалися 12 колективних стендів: Німеччини, Австрії, Італії, Франції, Великобританії, США, Канади, Китаю, Кореї, Туреччини, Тайваню і Японії.
  Chinaplas відображає стрімкий розвиток науки і технологій, які широко застосовуються в різних галузях: електронній та електротехнічній, ІКТ та в будівництві, медицині, фармацевтиці.
  Площа Chinaplas заповнить продукція в 11 тематичних розділах. Серед них – хімікати і напівфабрикати, штампувальне і формувальне обладнання, екструзійні установки, преси, контрольно-вимірювальні прилади. Це 2500 одиниць техніки всесвітньо відомих брендів, таких як Du Pont, Borouge, Dow, BASF, Bayer, Haitian, Chen Hsong, Husky, Borch, Fangli, Liansu, Jwell, Jinhai, Conair, і тих компаній, які тільки виходять на ринок. Особлива увага приділяється пластиковій упаковці та експортному машинобудуванню Китаю, яке удостоїлося індивідуального простору.
  Гості зможуть взяти участь у технічних семінарах, присвячених актуальним питанням процесу виробництва і застосування ноу-хау. Виставка Chinaplas всіляко підтримує молоді таланти, служить мостом між академічним досвідом та бізнесом. Так, сектор The Future Zone переслідує мету впровадження інновацій для автопрому – деталей з пластмас і гуми. Друга його складова – зона преміум-продуктів, які відрізняються високою якістю і енергозберігаючими властивостями.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *