Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  200 ШКОЛЯРІВ З 43 КРАЇН ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ В КИТАЇ

  2011-10-17

  Джерело: Агенція Сіньхуа

  Біля 200 школярів з 43 країн Азії, Америки, Європи, Африки та Океанії 17-20 жовтня в Чунціні візьмуть участь у 4-му всесвітньому конкурсі школярів з китайської мови “Міст китайської мови”. Про це повідомили в Канцелярії державної керівної групи з розповсюдження китайської мови за кордоном / Ханьбань /.

  Переможці національних конкурсів та викладачі перед від’їздом в Чунцин, де відбудеться церемонія відкриття і сам конкурс, в Пекіні відвідають центральний офіс Інституту Конфуція і здійснять екскурсії по культурних пам’ятках. Відвідування шкіл для навчання різним мистецтвам, життя в студентських містечках, долучення до сім’ї “Міст китайської мови” дозволить їм пізнати китайську культуру і осягнути багатство китайської мови.

  Як пояснив представник мерії Чунцина, місто втретє приймає у себе учасників конкурсу, тут проходили 2-й і 3-й подібні конкурси. Щоб підвищити дружній характер цього заходу до його обслуговування спеціально запрошені 200 волонтерів, а в журі увійдуть 10 студентів та 10 школярів.

  Учасники конкурсу повинні в першу чергу продемонструвати свої знання в галузі китайської мови, ситуації в Китаї, китайської культури і показати загальний рівень підготовки. У свою чергу, знання китайської культури включає пісні, танці, пісенно-оповідальне мистецтво “Цюйї”, антрепризи, вокал, каліграфію, живопис, бойові мистецтва і традиційні спортивні дисципліни. У третьому турі змагань конкурсанти будуть тестуватися на вміння користуватися китайською мовою під час традиційних храмових свят, при купівлі товарів в універмазі та інших ситуаціях.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *