Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  18-та Пекінська міжнародна виставка інтелектуального виробничого обладнання пройде з 30 травня по 1 червня 2024 року

  2024-04-05

  Пекінська міжнародна виставка інтелектуального виробничого обладнання (AIME Expo) мала сімнадцять успішних сесій з 2005 року. За цей час вона стала орієнтиром та дороговказом у сферах виробництва нових продуктів, технологічних досліджень, міжнародної співпраці, інвестування, фінансування, а також обміну талантами в галузі.

  Остання, 17-та сесія, пройшла в Китайському міжнародному виставковому центрі (павільйон Чжаоян) з 30 травня по 1 червня 2023 року, ставши майданчиком для вітчизняного та міжнародного обміну досвідом, демонстрації ключових сфер застосування інтелектуального обладнання, обміну, просування інновацій та практики застосування роботів. AIME Expo запрошує до відвідування відомі вітчизняні та закордонні підприємства, університети та науково-дослідні установи для обміну останніми результатами наукових досліджень, надання галузевих рішень та застосування продуктів у різних сферах інтелектуального обладнання шляхом участі в зустрічах на форумах, демонстраційних заходах, тематичних семінарах тощо.

  Пекінська міжнародна виставка інтелектуального виробничого обладнання охоплює багато важливих галузей промисловості, включаючи промислових роботів, висококласне обладнання, верстати з ЧПК, ріжучі інструменти, обладнання для верстатів, аксесуари для верстатів тощо, надаючи сучасні рішення для прецизійного виробництва. Виставка є вибором №1 для вітчизняних та іноземних інтелектуальних виробничих компаній для обміну новими технологіями, просування нових продуктів, сприяння торгівлі, зміцнення становища компаній в галузі, пошуку можливостей для бізнесу, розширення ринків, підвищення впізнаваності брендів, зміцнення комунікацій та вивчення тенденцій розвитку галузі.

  Детальнішу інформацію про захід та реєстрацію можна знайти за посиланням: https://www.aiacte.com/?pages_11/

   

  18-та Пекінська міжнародна виставка інтелектуального виробничого обладнання пройде з 30 травня по 1 червня 2024 року

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *