Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  17-а Міжнародна виставка харчової та оливкової олії в Гуанчжоу відбудеться 14-16 червня 2024 року в Кантонському виставковому комплексі Гуанчжоу

  2024-04-05

  Китай має величезний внутрішній споживчий ринок і стародавню культуру харчування, що врешті-решт сприяло формуванню широкомасштабного ринку харчових олій із великою споживчою базою. Протягом 2021-2022 років споживання харчових олій у Китаї становило 34,25 мільйона тонн, а споживання на душу населення – 26,6 кілограма. Дані показують, що споживання таких харчових олій, як-от арахісова, соєва та рапсова, продовжує неухильно зростати.

  У останні роки зростання обізнаності щодо здорового способу життя підштовхнуло споживачів до переходу на здорові альтернативи, такі як оливкова, соняшникова, лляна олії та олія камелії. Цей тренд в останні 5-10 років швидко та невпинно зростає в геометричній прогресії. У майбутньому зі збільшенням рівня споживання та свідомості щодо важливості здоров’я попит на здорові харчові олії буде продовжувати зростати, відтак категорії харчових олій, які відповідають потребам нації у здоровому харчуванні, матимуть широкий простір для розвитку.

  Основне про виставку:

  • Виставка спирається та охоплює різноманітних учасників торгового ланцюга, включно з кінцевими покупцями, професіональними постачальниками послуг щодо різноманітних комерційних ресурсів. Виставка також користується потужною підтримкою вітчизняних та зарубіжних галузевих асоціацій та організацій з метою створення повної бізнес-екосистеми та досягнення ефективної комунікації та співпраці на всіх рівнях галузі.
  • Організатори виставки ретельно ставляться до підбору експонентів і покупців, звертаючи увагу на їхні потреби, проводячи ефективну комунікацію перед самим заходом. Мета виставки – створити сприятливі умови для проведення зустрічей біля виставкових стендів або у конференц-зонах для підвищення ефективності взаємодії між експонентами та відвідувачами, що сприятиме успішності бізнесу.
   Триденний діловий форум, що проводиться під час виставки, надасть можливість професійним покупцям обмінюватися корисною інформацією. Під час нього лідери галузі та експерти зможуть долучитись до обговорення актуальних тем в харчовій олійній промисловості, користуючись можливістю для взаємного навчання та обміну думками.
  • Окрім того, в рамках виставки планується проведення церемонії нагородження, під час якої будуть відзначені найкращі виробники харчових продуктів та зернової олії, щоб поширити та віддати належне інноваціям у галузі, а також створити платформу для спілкування та обміну досвідом, сприяючи взаємному росту та успіху.

  Детальнішу інформацію про захід та реєстрацію можна знайти за посиланням: http://www.gzmyz.com/#i-Byers

   

  17-а Міжнародна виставка харчової та оливкової олії в Гуанчжоу відбудеться 14-16 червня 2024 року в Кантонському виставковому комплексі Гуанчжоу

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *