Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  17-а Міжнародна Пекінська виставка РЕКЛАМИ

  Дата проведення: 21.04.2010-24.04.2010
  Місце проведення: КНР, м. Пекін
  Теми: друкований папір та матеріали, дизайн і друкарські послуги, створення знаків, друк у великому форматі, цифровий друк, призматичний показ, IT програми, електронні видання.

  17-а міжнародна пекінська виставка реклами про нові ЗМІ, нові техніки, нове обладнання і нові матеріали (China Sign Expo) створена в 1994 році, та являє собою найпершу професійну виставку з марками реклам, а також є однією з найбільших і представницьких виставок в Китаї. Ця виставка затверджена Міністерством комерції КНР, її очолюють китайська корпорація підприємств по зовнішньому торговельно-економічному співробітництву та китайське товариство з обмеженою відповідальністю з міжнародної електронної виставки реклам.

  17-а міжнародна пекінська виставка реклами про “чотири нових” проводиться в Національному Конференц-Центрі в Пекіні з 21-го квітня по 24-е квітня 2010 року. Національний Конференц-Центр – найбільш модернізаційна виставка в центрі міста – знаходиться поряд з “Пташиним гніздом” і “Водним Кубом”. У цій будівлі є передове обладнання, великий простір, розвинутий підземний і наземний транспорт, прямий доступ метро. Площа цієї виставки складе 27 тисяч квадратних метрів. У цій виставці всього 1600 місць. Виставка ділиться на п’ять спеціальних виставкових павільйонів, включаючи чотири спеціальності: цифрова скульптура, спеціальний виставковий павільйон акрилових обладнань і матеріалів, виставка машин нанесення і обладнань і матеріалів точного зображення, спеціальна виставка знаків, короба для ламп і обладнання експозицій та показів, спеціальна виставка фотоелектричної техніки LED і освітлення міського виду.

  www.4nshow.com

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *