Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  15-та щорічна нарада нових світових лідерів Всесвітнього економічного форуму пройде у Даляні

  2024-06-19

  15-та щорічна нарада нових світових лідерів Всесвітнього економічного форуму пройде з 25 по 27 червня у місті Далянь провінції Ляонін у Північно-Східному Китаї. Вона буде спрямована на розроблення єдиного бачення розвитку, заявив голова Відділу міжнародного співробітництва Державного комітету у справах розвитку та реформ КНР Пань Цзян у вівторок на пресконференції у Пекіні, передає CRI Online.

  За його словами, ця щорічна зустріч, головна тема якої — “Нові рубежі майбутнього зростання”, збере світових лідерів із різних секторів для спільного вивчення інноваційних факторів та шляхів глобального економічного прогресу.

  “Зустріч спрямована на формування єдиного бачення розвитку через активний діалог та співробітництво”, — зазначив Пань Цзян, додавши, що вона також надасть міжнародній спільноті можливість розділити дивіденди від китайської модернізації.

  Цього року у нараді в Даляні візьмуть участь близько 1600 представників ділових та наукових кіл, урядів, міжнародних організацій тощо. Вони обговорять питання налагодження партнерських відносин та вироблення інноваційних, орієнтованих на результат рішень, що допоможуть у стимулюванні відновлення світової економіки, зазначили на пресконференції.

  “Далянь підвищить вплив форуму завдяки своїй відкритості та інклюзивності”, — наголосив мер міста Чень Шаован.

  Голова регіону “Великий Китай” ВЕФ Чень Лімін заявив, що майбутня зустріч “надасть своєчасну можливість спільно розвивати динамічний потенціал інновацій та закладе основу для сталого економічного зростання в регіоні та за його межами”.

  “В умовах безпрецедентних глобальних викликів неможливо переоцінити силу співпраці та інновацій”, – сказав виконавчий голова ВЕФ Клаус Шваб у письмовому посланні.

  “Ця щорічна нарада надасть лідерам унікальну платформу для зустрічі, обміну думками та розроблення перспективних рішень, які можуть вплинути на майбутнє світової економіки”, — сказав К. Шваб.

  Під час наради обговорюватимуться шість основних тем: нова глобальна економіка; Китай та світ загалом; підприємництво за доби штучного інтелекту; нові рубежі для промисловості; інвестиції у людей; взаємозв’язок клімату, природи та енергетики.

   

  15-та щорічна нарада нових світових лідерів Всесвітнього економічного форуму пройде у Даляні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *