Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська компанія PowerChina планує будівництво великої вітрової електростанції в Україні

  2020-11-02

  Наприкінці жовтня, між китайською компанією PowerChina і українською компанією WindFarm підписано контракт щодо спільної реалізації проекту будівництва вітрової електростанції потужністю 800 МВт на території Мангушського і Нікольського районів Донецької області. Про це повідомляє прес-служба WindFarm.
  Вартість проекту становить що найменше $1 млрд, що робить його найбільшим вітроенергетичним проектом в Україні. Реалізація проекту демонструє абсолютно новий і вигідний державі підхід у розвитку вітроенергетичного сектора – продаж виробленої електроенергії на ринку електричної енергії без “зеленого” тарифу (пільг, які діяли для виробників на продаж “зеленої” електроенергії, влітку Рада їх значно знизила).
  Довідково: PowerChina – одна з найбільших будівельних компаній Китаю (входить в сотню найбільших компаній країни і в 500 найбільших компаній світу). Спеціалізується на проектуванні та будівництві енергетичних і транспортних об’єктів. Зокрема, в активі компанії знаходиться будівництво найбільшої в світі електростанції «Три ущелини» потужністю 22,5 ГВт.
  Компанія WindFarm найбільш досвідчена в сучасній вітровій енергетиці України. В активі команди компанії досвід розробки вітроенергетичних проектів загальною потужністю 1.3 ГВт, з яких було успішно введено в експлуатацію більше 400 МВт.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *