Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Rail Cargo Group збільшить частоту поїздів Китай-Угорщина через Україну

  2020-10-07

  Rail Cargo Group, дочірня компанія Австрійських федеральних залізниць (ÖBB), планує збільшити частоту контейнерних поїздів з Сіаня й Цзинаня в Будапешт, з одного до двох кругорейсів на тиждень до кінця 2020 року. Як повідомляє Rail Cargo Group, маршрути зазначених контейнерних поїздів компанії проходять транзитом через Україну.

  “Товари з Китаю в Центральну і Південно-Східну Європу, здебільшого, перевозяться морським транспортом через порт Пірей і порти Адріатичного моря. Наша система TransFER і високошвидкісний маршрут Сіань-Будапешт, дозволяють нам створити альтернативу у вигляді перевезень залізницею для ринків Центральної та Східної Європи, і все це з термінами транспортування від 11 до 15 днів”, — інформують в компанії.

  Уточнюється, що з Сіаня (провінція Шеньсі) поїзд їде через Достик на казахстансько-китайському кордоні, потім через територію РФ, транзитом через Україну до станцій Захонь/ Еперешке, а далі до терміналу RCG BILK в Будапешті.

  Також транзитні поїзди через Україну їдуть в Будапешт з Цзинаня (провінція Шаньдун), час у дорозі становить від 12 до 14 днів, маршрут прокладений через Монголію.

  Rail Cargo Group збільшить частоту поїздів Китай-Угорщина через Україну

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *