Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  134-й Кантонський ярмарок відкриється восени 2023 року в Кантонському виставковому комплексі Гуанчжоу

  2023-08-09

  134-й Кантонський ярмарок відкриється восени 2023 року в Кантонському виставковому комплексі Гуанчжоу. Про це повідомляє інформаційна платформа CBS trade shows Guide.

  Китайський ярмарок імпорту та експорту, також відомий як Кантонський ярмарок. Ярмарок проводиться щовесни та щоосені в Гуанчжоу, Китай. Захід організовується Центром зовнішньої торгівлі Китаю, спільно із Міністерством торгівлі КНР та Народним урядом провінції Гуандун.

  Кантонський ярмарок є вершиною міжнародних торговельних заходів та може похвалитися вражаючою історією та приголомшливим масштабом. Представляючи широкий асортимент продукції, він приваблює покупців з усього світу та розширює простір для ділових відносин із Китаєм.

  Величезний розмір і розмах Кантонського ярмарку є подією, що проводиться раз на два роки майже для всього імпорту та експорту з Китаю. Більше 25000 експонентів приїжджають з усього світу, щоб відвідати цей ярмарок у Гуанчжоу, який проводиться двічі на рік і триває з 1957 року!

  Так, CBS trade shows Guide повідомляє, що кантонський ярмарок оголосив про наступні зміни для своїх виставкових площ, починаючи зі 134-ї сесії:

  1. Виставкова площа будівельних та оздоблювальних матеріалів і виставкова зона сантехніки будуть перенесені з першої до другої черги.
  2. Виставкова зона іграшок, виставкова зона товарів для вагітних і дітей, виставкова зона товарів для тварин, виставкова зона засобів особистої гігієни та виставкова зона товарів для ванної кімнати будуть перенесені з другої до третьої черги.
  3. Виставкова зона інженерної та сільськогосподарської техніки буде розділена на дві окремі зони: виставкову зону інженерної техніки та виставкову зону сільськогосподарської техніки.
  4. Виставкова зона Chemical Products Exhibition Area на першому етапі буде перейменована на New Materials and Chemical Products Exhibition Area, а виставкова зона New Energy and Intelligent Connected Vehicles буде перейменована на New Energy Vehicles and Smart Travel Exhibition Area.

  Виставка буде проводитись у декілька етапів:

  • Етап 1: з 15 по 19 жовтня.
   Тематика: н
   ова енергетика, нові матеріали та хімічні продукти, апаратне забезпечення, інструменти, машини та обладнання для обробки, енергетичне та електричне обладнання, загальні машини та механічні частини, промислова автоматизація та інтелектуальне виробництво, інженерне обладнання (всередині/зовні), сільськогосподарське обладнання (всередині/зовні) , транспортні засоби на новій енергії та розумні подорожі, мотоцикли, велосипеди, автомобільні запчастини, транспортні засоби.
  • Етап 2: з 23 по 27 жовтня.
   Тематика: будівельні та оздоблювальні матеріали, обладнання для ванної кімнати, меблі, кухонний і столовий посуд, кераміка щоденного використання, товари для дому, годинники, годинники та окуляри, подарунки та премії, фестивальна продукція, прикраси для дому, художня кераміка, художнє скло, садове приладдя, ткані та ротангові матеріали Залізні ремесла, прикраси із заліза та каменю та відкритий спа-центр.
  • Етап 3: з 31 жовтня по 5 листопада. 
   Тематика: засоби особистої гігієни, товари для ванної кімнати, ліки, товари для здоров’я та медичні прилади, товари для домашніх тварин, товари для вагітних і немовлят, іграшки, дитячий одяг, чоловічий і жіночий одяг, спортивний і повсякденний одяг, нижня білизна, хутро, шкіра, пух і пов’язане з ними, продукти, Аксесуари та аксесуари до одягу, домашній текстиль, текстильна сировина та тканини, килими та гобелени, взуття, канцелярське приладдя, сумки та валізи, товари для спорту та відпочинку, продукти харчування, рекомендовані товари для відродження села.

  Місце проведення: Кантонський виставковий комплекс Гуанчжоу

  Вже зараз доступні реєстрація та перевірка для закордонних покупців. Для реєстрації або підтвердження своєї участі перейдіть за посиланням: https://www.cantonfair.org.cn/en-US/register/index

  Запрошення та бейдж покупця можна оформити за посиланням: https://invitation.cantonfair.org.cn/Home/Index

   

  134-й Кантонський ярмарок відкриється восени 2023 року в Кантонському виставковому комплексі Гуанчжоу

  Джерело: https://cj.sina.com.cn/articles/view/2810373291/a782e4ab02000toxk

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *