Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  13-15 травня Виставка енергетичної промисловості, електроніки та електротехніки China Epower 2015

  2015-04-30

  Міжнародна виставка енергетичних, електричних інженерних і інтелектуальних технологій International Electric Power, Electric Engineering Technology & Smart Grid Exhibition або коротко China EPower 2015 пройде з 13 по 15 травня в Шанхаї в 15-й раз і охопить всі аспекти та рішення в галузі виробництва, передачі та розподілу електроенергії, енергетичного та електротехнічного інжинірингу, автоматизації в енергетиці, енергетичного будівництва, електричних продуктів, енергозбереження та охорони навколишнього середовища. Експозиція представить останні технології, продукти та послуги в секторі енергетики, від електростанцій основного енергетичного обладнання та промислового розподільчого обладнання до контрольно-вимірювального обладнання та електричних матеріалів від провідних міжнародних постачальників.

  Спеціалізований розділ присвячений зниженню рівня викидів та охорони навколишнього середовища, питанням енергозбереження, інтелектуальним електромережам.
  Виставка зацікавить підприємства енергетичної промисловості, виробників профільного обладнання і матеріалів, електронної та електротехнічної продукції, фахівців і розробників, науково-дослідні установи.

  Основні групи товарів: обладнання та технології для вироблення електроенергії, електростанції і їх проектування, комплектуючі та обладнання для будівництва та обслуговування електростанцій, обладнання для передачі і розподілу електроенергії (високовольтні і низьковольтні), автоматизовані системи контролю, електрообладнання, контрольно-вимірювальні прилади, моніторинг, атомна енергетика.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *