Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  13-15 травня Китайська міжнародна виставка санітарно-технічного обладнання, систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря ISH China & CIHE 2015

  2015-04-29

  Міжнародна виставка санітарного обладнання, систем опалення та кондиціонування China International Trade Fair for Sanitation, Heating, Ventilation & Air-Conditioning або ISH China 2015 пройде з 13 по 15 травня спільно з виставкою систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря CIHE & HVAC в Пекіні, Китай. 13-а Китайська міжнародна виставка ISH China & CIHE 2015 проходить з 1996 року, щоразу об’єднуючи фахівців, зайнятих в області санітарії приміщень, а також розробників і виробників систем опалення та кондиціонування, виставка теплового, сантехнічного, кліматичного обладнання та енергоефективних технологій. Об’єднання заходів дає прекрасну можливість для виробників і дистриб’юторів з усього світу розширити міжнародні ділові зв’язки та співпрацю.

  На комплексній виставці ISH China & CIHE 2015 будуть представлені: сучасне санітарне обладнання, системи опалення, системи охолодження і кондиціонування повітря, вимірювальне та випробувальне обладнання, а також труби і трубопроводи, водопроводи і насоси, помпи, промислове обладнання та комп’ютерне забезпечення. Також відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з сучасними технологіями використання обладнання, що виставляється. Виставкова площа цього року складе 85000 кв.м .; очікується участь 1100 експонентів з 18 країни і близько 45000 відвідувачів із 40 країн і регіонів світу.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *