Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  12-й Міжнародний форум присвячений зеленій енергетиці та ЕКО – The Green Expo

  2020-01-08

  The Green Expo – 12-й Міжнародний форум присвячений зеленій енергетиці та ЕКО, який проходив в місті Наньчан, провінція Цзянсі, з 18 по 24 грудня 2019 року. Також проходила конференція з природоохоронних технологій, яка розрахована на інженерів, техніків, екологів, консультантів і наукових співробітників галузі, членів міжнародних і національних екологічних асоціацій та представників урядів. Форум і конференція проходили за підтримки Міністерства комерції Китайської Народної Республіки та Народного уряду провінції Цзянсі.

  Загальна площа The Green Expo склала 60 000 квадратних метрів, близько 3000 стендів міжнародного стандарту, що складалися з 6-ти виставкових зон:
  • міжнародна зона зелених продуктів
  • національна (районна, міська) зона зелених продуктів
  • виставкова зона відомих брендів Цзянсі Грін
  • професійна зона чайної культури
  • комплексна зона зеленої їжі
  • зона харчового обладнання

  На The Green Expo були присутні багато гостей з різних країн. Одним з учасників Форуму був Глава Президії АУКС, а також по сумісництву Глава агентства розвитку міста Южне Шаякубов В’ячеслав, який виступив з доповіддю на тему: «Екотуризм в Україні». Також було проведено багато ділових зустрічей і візитів, наприклад відвідування технопарку в місті Гунсінченг (Комсомольськ), заводу Huawei та інших місць. Під час переговорів з губернатором провінції Цзянсі Хуаном Чжіцюанем йшлося про обмін студентами провінції Цзянсі і студентами Одеської області, що є важливою частиною для розвитку українсько-китайських відносин у сфері освіти.

  изображение_viber_2020-01-13_23-02-26

   

  изображение_viber_2020-01-13_23-02-28

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *