Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Джек Ма приїхав в Україну і взяв участь у шостому Київському економічному форумі

  2019-11-08

  Найбагатша людина Азії і Китаю, засновник Alibaba Group Джек Ма в п’ятницю, 8 листопада, виступив на Київському економічному форумі, заявивши про великий потенціал України для розвитку.

  “Така чудова комбінація, як ця, не може не працювати”, – заявив він, зазначивши серед достоїнств України родючу землю, відкритих і готових до змін людей, красивих жінок, багату історію.

  На думку Джека Ма, Україні слід удосконалити логістичну інфраструктуру, покриття інтернетом і електронні платежі для розвитку електронної торгівлі. “І до того ж, підприємництво. Якщо ці чотири складові будуть готові, в України з’явиться величезний потенціал в інтернеті”, – вважає мільярдер.

  Засновник Alibaba також зазначив, що мало у світі країн, де президенту трохи більше 40, прем’єру 30 з лишком, а окремим міністрам 28, і це позитивно.

  Відповідаючи на питання про президента України Володимира Зеленського, він сказав: “Дайте йому шанс. Він буквально кілька місяців займає цю посаду, наскільки я чув”.

  У відповідь на питання із залу про погані відносини між Україною і Китаєм, Ма відзначив, що йому подобається тутешня культура і люди. Також він додав: “Я поговорю зі своїми бізнес-партнерами в Китаї з приводу України”.

  Він також закликав виправити ситуацію, коли товари по AliExpress йдуть в Україну чотири-сім днів, “як у минулому столітті”.

  Нагадаємо, у вересні Джек Ма пішов у відставку з поста глави ради директорів Alibaba Group. За оцінкою Forbes, у 2019 році бізнесмен є найбагатшою людиною Китаю зі статком у 38,2 млрд доларів.

  “Кореспондент”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *