Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  11-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ “METALLURGY CHINA”

  Дата проведення: 11.05.2010 – 14.05.2010
  Місце проведення: КНР, м. Пекін
  Теми: виробництво та продукція чорної / кольорової металургії; продукція високих переділів чорної металургії (труби, лист з покриттям, металоізоляція); сировина, матеріали, обладнання та технології для металургійної / гірничодобувної промисловості; вогнетриви, технічна кераміка для металургії та ливарного виробництва; обладнання для складів і сервісних металоцентрів; транспорт і логістика; технології збору та переробки брухту чорних і кольорових металів; екологія в металургії, охорона праці та техніка безпеки; IT-технології, інтернет-комерція; консалтинг, фінанси, інвестиції, страхування, лізинг в чорній / кольоровий металургії.

  Міжнародна виставка METAL + METALLURGY CHINA 2010 об’єднує дві спеціалізовані виставки: 10-ту міжнародну виставку по литтю, металообробці і промисловим печей і 12-ту міжнародну виставку металургійної промисловості. У 2010 році також проводиться і 2-а міжнародна виставка виливків.

  Об’єднання виставок суміжних та супутніх галузей сприяє зростанню популярності виставки METAL + METALLURGY, яка проводиться з періодичністю 2 роки. Тут беруть участь практично всі провідні компанії галузі з усього світу, постійно зростає кількість учасників і професійних відвідувачів.

  www.mm-china.com

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *