Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  10-й Пекінський форум з прав людини

  2022-07-26

  26 липня в Пекіні відкрився «Пекінський форум з прав людини 2022 року». Форум спільно організований китайською Асоціацією досліджень у сфері прав людини й Китайським фондом розвитку прав людини, передає CRI.

  Тема форуму — «Чесність, справедливість, раціональність, інклюзивність: спільно сприяти розвитку прав людини». У форумі взяли участь близько 200 осіб, у тому числі високопосадовці, експерти, науковці та дипломатичні представники, які акредитовані в Китаї з майже 70 країн, ООН та інших міжнародних організацій.

  Байма Чилінь, заступник голови Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників і президент Китайської асоціації досліджень у сфері прав людини, сказав у своєму виступі, що після XVIII з’їзду партії Центральний комітет КПК на чолі з товаришем Сі Цзіньпіном дотримується поваги й захисту прав людини, як важливої роботи з управління країною, і почуття задоволення, щастя, безпеки понад 1,4 мільярда китайців стали більш наповненими, більш гарантованими та більш стійкими.

  Спікер Палати представників Ліберії Буфал Чемберс високо оцінив зусилля Комуністичної партії Китаю й уряду Китаю щодо розв’язання глобальних проблем у сфері прав людини, участі та підтримки Китаю в захисті прав та інтересів жінок і дітей, в миротворчих операціях в інших країнах. Він вважає, що Китай є потужною силою в просуванні та захисті прав людини в усьому світі.

  Колишній президент Словенії Данило Тюрк заявив, що співпраця повинна переважати над конкуренцією і конфронтацією, що є не тільки вимогою політики та розвитку, а й вимогою розвитку прав людини. Дві недавні ініціативи у сфері глобального розвитку та глобальної безпеки, що були своєчасно висунуті головою КНР Сі Цзіньпіном отримали широке схвалення.

  Довідково: Пекінський форум з прав людини — це Глобальний форум з прав людини, що заснований у 2008 році. Форум уже став важливою платформою для обміну думками у сфері міжнародних прав людини.

  10-й Пекінський форум з прав людини

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *