Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  1-5 травня Міжнародний китайський ярмарок експортних та імпортних товарів у Гуанчжоу (3-й етап)

  2015-04-26

  Китайський ярмарок імпортних і експортних товарів, скорочена назва Кантонський ярмарок, був створений в 1957 році, він проводиться в м. Гуанчжоу два рази на рік: навесні та восени. За свою 56-річну історію Гуанчжоуський ярмарок вже розвинувся в комплексну й урочисту виставку міжнародної торгівлі. Серед китайських виставок в галузі міжнародної торгівлі кантонський ярмарок має найтривалішу історію, найвищу категорію, найбільший масштаб і найбільший асортимент товарів, його відвідує найбільша кількість бізнесменів з найбільш множинних країн і регіонів світу, крім того, вона дає найкращий ефект угод.

  Основна специфіка кантонського ярмарку — це імпортна та експортна торгівля, яка ведеться різноманітними шляхами, наприклад, укладення угод за наданими зразками, відкриття он-лайн ярмарки, а також проведення техніко-економічного спілкування і співпраці, надання обслуговувань по комерційній перевірці, страхуванню, транспортуванню, рекламі, консультації і т. п. Щороку збираються в місті Гуанчжоу бізнесмени з різних куточків світу, вони обмінюються інформацією і ведуть дружні співробітництва. Обсяг угод становить десяту частину річного обсягу всього китайського експорту.

  Захід проводиться два рази на рік (навесні та восени) в три етапи (три фази) з чотирьох-п’ятиденним перервою.

  Цього року проводяться 117-я (у квітні-травні) і 118-я (у жовтні-листопаді) сесії. Виробники та постачальники з усього світу і практично з усіх провінцій і міст Китаю представлять сотні тисяч найменувань товарів.

  Третій етап 117-й весняної сесії 117th China Import & Export Fair Phase 3 пройде з 1 по 5 травня (перший етап – 15-19 квітня, другий етап – 23-27 квітня) у виставковому комплексі Pazhou Complex. У попередній весняній виставці 2014 взяли участь 202 766 покупців з 211 країн світу.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *