Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  09-11 липня InterTextile Pavilion Shenzhen 2015 Міжнародна виставка тканин, одягу та аксесуарів в Китаї

  2015-05-18

  Міжнародна виставка тканин, одягу та аксесуарів Shenzhen International Trade Fair for Apparel Fabrics and Accessories або InterTextile Pavilion Shenzhen 2015 є одим з найважливіших подій на півдні Китаю і щороку приваблює тисячі китайських і світових виробників. Цього року вона пройде з 9 по 11 липня в Шеньчжень, Китай.

  На виставці учасникам представляться прекрасні можливості для презентації інноваційних продуктів в області моди, обговорення нових тенденцій швейної промисловості, пошуку ділових партнерів і виходу на азіатські ринки. На заході відвідувачі зможуть ознайомитися з різними видами тканин, такими як бавовна, шерсть, шовк, льон, рамі, штучні, трикотажні, з покриттям, а також аксесуарами для виробництва костюмів, повсякденної, функціональної, спортивної та джинсового одягу, сорочок, одягу для дітей і немовлят, купальників і нижньої білизни. InterTextile Pavilion Shenzhen 2015 пройде паралельно з виставкою брендового одягу та аксесуарів China (Shenzhen) International Brand Clothing and Accessories Fair SZIC 2015. У попередній виставці 2014 взяли участь 700 експонентів і понад 17500 відвідувачів.

  Вид діяльності

  одяг з текстильних матеріалів та аксесуари одягу, Текстильне виробництво, Виробництво одягу, вироблення та фарбування хутра

  Основні групи товарів

  Товарні групи: тканини: бавовна, шерсть, шовк, льон, рамі, штучні, трикотажні, з покриттям; білизну і купальники тканини, функціональні тканини, набивні тканини, волокна і нитки, вишивка і мереживо, аксесуари, CAD / CAM / CIM технології, дизайнерські компанії, мода і публікацій; повсякденний одяг, жіночий одяг, функціональна і спортивний одяг, сорочки, джинсовий одяг, аксесуари, одяг для дітей і немовлят, купальники та спідня білизна.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *