Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  03-05 липня CIPFE 2015 – Import Food Expo Міжнародна виставка імпортних продуктів харчування в Китаї, Пекін

  2015-05-18

  Китай – найбільший у світі споживач імпортних продуктів харчування, що ввозяться з 140 країн, включаючи європейські країни, США, Південну Корею, Японію, Південно-Східну Азію. Більше 20000 видів імпортованої їжі в 10 основних категоріях успішно вийшли на китайський ринок і були добре прийняті китайськими споживачами. Особливо великі темпи зростання споживчого попиту на сухе молоко, імпортні вина, оливкове масло, кава. Величезний потенціал ринку привертає до Китаю глобальних виробників і постачальників харчових продуктів, відкриваючи їм великі бізнес можливості.
  Міжнародна 4я виставка імпортних продовольчих продуктів Beijing International Import Food Expo 2015 (абревіатура CIPFE) пройде в Китаї, в Пекіні з 3 по 5 липня.
  До уваги відвідувачів CIPFE 2015 буде представлений широкий асортимент продуктів харчування з усього світу, в тому числі молочні, м’ясні та морепродукти, вина, олії, дієтичне та дитяче харчування, хлібобулочні та кондитерські вироби, харчові добавки, фрукти і овочі, кава, чай і т.д.
  В рамках CIPFE 2015 крім виставки планується проведення технічних семінарів, презентацій і запуску нових товарів, переговорів з китайськими закупівельними організаціями, а також дегустація марочних вин, презентація та дегустація світових брендів кави, дегустація і вибір чемпіона серед сирів. Паралельно CIPFE 2015 відбудеться виставка закордонної нерухомості та імміграції Overseas Property and Immigration Exhibition (OPIE) 2015 і виставка кращих світових топ брендів Luxury China 2015.учших мировых топ брэндов Luxury China 2015.

  Основні групи товарів

  Молоко, порошкове молоко, молочні продукти, вина і міцні спиртні напої, різні види рослинного масла, елітне оливкова олія, продукти для дієтичного та дитячого харчування, хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, харчові інгредієнти і добавки, приправи і спеції, овочі і фрукти, кава , чай, напої, напівфабрикати і заморожені продукти, морепродукти та м’ясні вироби, консерви і багато іншого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *