Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва

  • Про нас / СПІЛЬНА УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКА ДІЛОВА РАДА

    3 вересня 2010 року було підписано Угоду між Торгово-Промисловою палатою України (ТППУ) та Всекитайським Комітетом сприяння міжнародній торгівлі (ССРІТ) про створення та функціонування спільної Ділової ради.

    Співзасновниками Української частини Українсько-Китайської Ділової ради (УКДР) є Торгово-промислова палата України (ТППУ) та Асоціація українсько-китайського співробітництва (АУКС). Українська частина УКДР є дорадчо-консультаційними органом при ТПП України без статусу юридичної особи.  Членами Української частини УКДР на добровільних засадах можуть бути юридичні особи-суб’єкти господарювання, які зареєстровані і діють згідно із законодавством на території України.

    У березні 2011 року у Києві відбулось спільне інаугураційне засідання Українсько-Китайської Ділової ради за участю співголів Міжурядової Українсько-Китайської комісії із співробітництва, де Китайську сторону представляв віце-прем’єр Держради КНР (на той час), а нині Голова Постійного Комітету Всекитайських Зборів народних представників (ВЗНП) Чжан Децзян.

    Основною метою діяльності Ділової ради є сприяння розвитку українсько-китайських торговельно-економічних зв’язків, диверсифікації структури і збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошуку та освоєнню оптимальних моделей співробітництва, налагодження виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації, створенню сприятливих умов для діяльності в різних комерційних сферах.

    Спільну Ділову раду, до складу якої входять близько 100 українських та 100 китайських бізнесових структур, очолюють два спів-Голови та по два заступники керівників Української та Китайської сторін. Головою Китайської частини спільної Ділової ради є президент найпотужнішої державної китайської корпорації машинобудівної індустрії СИНОМАШ (SINOMACH) п. Жень Хонгбинь (Ren Hongbing), дуже впливовий державний бізнесмен у ранзі міністра. Українську частину спільної Ділової ради був призначений очолювати народний депутат (на той час) Валерій Коновалюк, а на сьогодні обраний відомий український бізнесмен та громадській діяч, Заступник Голови Правління Асоціації «Українсько-Китайського співробітницва» Роберт Йосипович Бровді (обраний в липні 2015 г.), Заступником керівника Української частини донині є посол України у КНР у 1999-2001 роках, Голова Загальних зборів Асоціації «Українсько-китайського співробітництва» Ігор Антонович Литвин. Іншим заступником на той час став перший віце-президент ТПП України Віктор Яновський, а у липні 2015 року обраний Король Валерій Валерійович.
    У липні 2013 року у Києві відбулося друге спільне засідання Українсько-Китайської Ділової ради, яке визначило перспективні шляхи розвитку співробітництва бізнесових кіл обох країн та затвердило план спільних заходів на найближчі роки.

    До результатів діяльності Українсько-Китайської міждержавної Ділової ради слід віднести організацію поїздок бізнесових делегацій обох країн до України та КНР, у тому числі і в ході державних візитів Президента України до КНР у 2010 та 2013 роках, держвізиту Президента КНР до України у 2011 році, численних поїздок представників регіональних ділових кіл, проведення бізнес-форумів, семінарів, конференцій, виставок тощо. Зокрема, забезпечено розробку та зведення пропозицій ділових кіл України до комплексної п’ятирічної Програми реалізації формату стратегічного партнерства між Україною та КНР, ініційовано та забезпечено візити в Україну уповноважених делегацій Всекитайського народного товариства дружби із закордоном (2011 р.), Народного уряду провінції Гуандун (2011-2013), Народного уряду провінції Шаньдун (2012), Народного уряду провінції Сичуань (2012), Китайської національної корпорації із зарубіжного економічного співробітництва (Київщина, Луганщина, Черкаська та Івано-Франківська області, 2011-2013 рр., включаючи підготовку та підписання відповідних документів про співробітництво із обласними держадміністраціями),

    Китайської національної корпорації з гідроелектричного інжинірингу та будівництву «Сіногідро» (Київ, Черкащина, Дніпропетровськ, 2011-2012), китайської корпорації із виробництва спеціальної будівельної техніки «SANY» (2011-2012), китайської корпорації із виробництва бурової та гірничої техніки «Hong Hua» (2011-2012), ініційовано та забезпечено участь численних українських корпоративних делегацій у китайських міжнародних експортно-імпортних виставках, а також виставках агро- та харчової продукції у мм. Пекін, Шанхай, провінціях Гуандун (включаючи всесвітньовідому експозицію СANTON FAIR), Шеньсі, Чжецзянь, Фуцзянь (2011-2013 рр.), включаючи проведення «Дня української горілки» у м.Шанхай (лист.2012 р.) тощо.

    Спільна Ділова рада, як реальний майданчик взаємодії бізнесових кіл України та КНР, має колосальний потенціал для подальшого налагодження, розвитку та диверсифікації різноманітної ефективної співпраці на рівні підприємство-підприємство, регіон-регіон, яке відбувається та відбуватиметься за постійного та уважного сприяння державної влади КНР, що означає відповідну безпеку та виконавчу дисципліну у процесі ведення бізнесу з комерційними структурами КНР.

    http://ucbc.org.ua

     

    ЧЛЕНИ СПІЛЬНОЇ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

    1. Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” (АУКС, м. Київ)
    2. Асоціація українсько-китайського стратегічного партнерства (АУКСП, м.Київ)
    3. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» ім. Сікорського (м. Київ)
    4. Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ)
    5. Юридичне об’єднання «Василь Кисіль та партнери» (м. Київ)
    6. Асоціація ділового співробітництва «Київ-Пекін» (м. Київ)
    7. ТОВ «Інжинірингова компанія «КТС Груп» (м. Київ)
    8. Група компаній «ГЕРЦ» (м. Київ)
    9. Українсько-китайська асоціація співдружності (м. Київ)
    10. Київський кооперативний інститут бізнесу та права (м. Київ)
    11. Українсько-китайський Центр (м.Київ)
    12. ПрАТ «Міжнародні авіалінії України» (м. Київ)
    13. ПрАТ НВП «Сатурн» (м. Київ)
    14. Центр міжнародної ділової співпраці при ТПП України (м. Київ)
    15. ТОВ «Столиця консалтинг» (м. Київ)
    16. ТОВ «Гранум Інвест» (м. Київ)
    17. ТОВ «Аудиторська фірма «Столиця Аудит» (м. Київ)
    18. МПП «Мінеральна вода «Алекс» (м. Мукачево, Закарпатська обл.)
    19. ПП «Інтермарінасінвест» (м. Київ)
    20. Юридична компанія «АСТЕРС» (м.Київ)
    21. Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ» (с. Коблєве, Одеська обл.)
    22. ТОВ «Південний центр розвитку туризму «Регіонтур» (с. Коблєве, Одеська обл.)
    23. ТОВ «Туристична агенція «Пан Укрейн» (м. Київ)
    24. ТОВ «Фінансова компанія «Фінанс Експерт» (м. Київ)
    25. ТОВ «Жива вода» (м. Київ)
    26. ТОВ «Екоінвест» (м. Южний)
    27. Агентство розвитку міста Южний (м. Южний)
    28. ТОВ «Будівельна компанія «Граніт» (м. Київ)
    29. Об’єднання фармацевтичних компаній «Лекхім» (м. Київ)
    30. ТОВ Компанія «VVT Груп» (м. Київ)
    31. ТОВ «Чікен Київ» (м. Київ)
    32. ТОВ «Ukrainian Fashion Week» (м. Київ)
    33. Група компаній «ВЕРЕС» (м. Київ)
    34. ТОВ “ЕУРОПІЄН КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ” (м. Київ)
    35. ТОВ «Київспецбуд» (м. Київ)
    36. ТОВ «Черкаська сонячна електростанція» (м. Черкаси)
    37. ТОВ «Сінвей Україна» (м. Київ)
    38. ТОВ «Криголам» (м. Київ)
    39. ТОВ «Укр-Китай Комюнікейшн» (м. Київ)
    40. ТОВ «Літер» (м. Київ)
    41. ТОВ «Артей Систем» (м. Київ)
    42. ТОВ «Рекламне поле» (м. Дніпро)
    43. ТОВ «Г.Н.Т. Юніон Груп» (м. Київ)
    44. ТОВ «НВО «Остеосинтез НАНО» (м. Київ)
    45. ТОВ «Глобал Кемікал Груп»
    46. ТОВ «Енерком Текнолоджиз» (м. Київ)