Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/aucc.org.ua/data/www/aucc.org.ua/wp-content/themes/test/page-news-aucc2.php on line 1
В Україні розпочала роботу Китайська торгова асоціація - Асоціація Українсько-Китайського співробітництва[:ru]Ассоциация Украино-Китайского сотрудничества
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  В Україні розпочала роботу Китайська торгова асоціація

  2015-09-08


  У понеділок, 7 вересня 2015 р. у Президент-готелі в Києві відбулася урочиста церемонія відкриття в Україні Китайської торгової асоціації (CCA). На запрошення голови асоціації пан Вейцзянь Чжоу, а також Посольства КНР в Україні захід відвідав співголова Українсько-Китайської Ділової ради, голова правління АУКС Роберт Бровді.

  08.09.2015 Torgova asociacia v Ukraini

  Загалом церемонія пройшла на високому представницькому рівні, за участі віце-прем‘єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко, екс-президента України Віктора Ющенка, Надзвичайного та Повноважного посла КНР в Україні Чжан Сіюня, президента ТПП України Геннадія Чижикова, народних депутатів України, дипломатів, представників бізнесових кіл, громадського сектору та мас-медіа.

  Вітаючи присутніх, віце-премєр-міністр України Геннадій Зубко наголосив, що Китай традиційно є одним з найбільших та найнадійніших зовнішньоторговельних партнерів нашої держави, а новостворена Китайська торгова асоціація може стати «єдиним вікном» для українського бізнесу, який має інтереси на китайських ринках. За його словами, Україна готова активно взаємодіяти з Китаєм, а також відкрита для китайських інвесторів і реалізації спільних інвестиційних проектів.

  ССА 07.09.15

  Віце-прем’єр-міністр України зазначив, що до кінця року заплановано проведення третього засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки: «Ми матимемо прекрасну нагоду обмінятися думками з китайськими колегами щодо стану та перспектив двосторонньої співпраці у торговельно-економічній сфері». Надзвичайний та Повноважний Посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь, у своєму виступі відзначив: «Китайська торгова асоціація – це платформа та механізм для ефективного бізнесу. Асоціація допоможе китайським компаніям просувати продукцію на українському ринку. Україна має великий потенціал розвитку торгівлі та зміцнення потоку експорту до таких країн-партнерів, як Китай. Китайський уряд, зі свого боку, високо оцінює потенціал українських компаній».

  Окремим пунктом заходу стало урочисте підписання Угоди стратегічного співробітництва між ТПП України та Китайською торговою асоціацією, яке здійснили керівники організацій Геннадій Чижиков та Вейцзянь Чжоу. В Угоді йдеться про забезпечення підприємницьких структур оперативною діловою інформацією, встановлення нових контактів, активізацію участі бізнесу обох сторін у різноманітних виставках. Визначено також галузі, у яких необхідно активізувати двостороннє співробітництво – авіабудування, АПК, металургія і високі технології, логістика, туризм, енергетика, транспорт.

  Після завершення офіційної частини заходу, його учасники мали можливість поспілкуватись і обмінятись думками у вільному форматі. Голова української частини Українсько-китайської ділової ради (УКДР) Роберт Бровді провів короткі зустрічі з керівником Китайської торгової асоціації (ССА) Вейцзянь Чжоу (який одночасно є головою представництва компанії “Lenovo” в Україні) і Надзвичайним та Повноважним Послом Китаю в Україні Чжан Сіюнем, на яких домовлено продовжити й активізувати контакти у сфері українсько-китайського ділового співробітництва на рівні УКДР, китайських асоціацій та амбасади КНР в Україні.

  Довідково:

  Китайська торгова асоціація (ССА) створена у травні 2015. ЇЇ засновниками виступили 5 компаній, що представляють пріоритетні сегменти китайського бізнесу в Україні: ТОВ «Lenovo Україна», «Huawei Україна», ТОВ «CCEC-Україна», ТОВ «ЕКО-Втор» іТОВ «Sany Heavy Machinery – УКРАЇНА». Зараз асоціація налічує 15 компаній-учасників.

  ССА є добровільним, неурядовим, некомерційним об’єднанням китайських та українських компаній з китайським капіталом, а також інших суб’єктів, які зацікавлені у взаємній співпраці та досягненні цілей асоціації.

  Your text

  Your email address will not be published. Required fields are marked *