У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
12-14 квітня 2016 року в Пекіні відбувся один з найбільших та найвідоміших форумів туристичної індустрії Китаю – 12-а Міжнародна спеціалізована виставка виїзного туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET». В рамках цьогорічної виставки, що пройшла на майданчиках Національного сільськогосподарського виставкового центру, було розгорнуто понад 350 стендів і павільйонів, на яких представлено понад 40 країн та туристичних дестинацій світу (Франція, Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Туреччина, Ізраїль, ОАЕ, Єгипет, США, Японія, Австралія, країни Африки та Південної Америки).
Загалом у заході взяли участь близько 400 компаній та організацій, причетних до галузі виїзного туризму: міжнародних і національних туроператорів, представників готельного, транспортного, рекреаційного і страхового бізнесу, державних департаментів і агентств.
Виставку було поділено на тематичні розділи: подорожі (сезонний відпочинок, бізнес тури, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіаційні, залізничні і автобусні перевезення, морський і річковий круїзний транспорт, прокат авто); рекреація (санаторії, пансіонати, курорти); страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму. Окремо було організовано також зону люксового туризму – Luxury Tourism Segment.
В рамках COTTM 2016 зусиллями Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС) і Української частини Українсько-Китайської Ділової Ради (УКДР), за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України було організовано «Національний стенд України», який дав змогу вперше на заходах такого рівня презентувати в Китаї туристичний потенціал нашої країни.
Учасниками української туристичної експозиції стали компанії «Київський супутник», «Pan Ukraine», «TEZ TOUR», Міжнародні Авіалінії України. Крім цього, туристичні можливості українських міст Києва та Львова, як майбутніх дестинацій для китайських туристів, представили фахівці управлінь туризму КМДА і Львівської міськради.
В ході виставки, яку за планами організаторів мали відвідати не менше 4,5 тис. представників сфери виїзного туризму КНР, крім знайомства зі стендами та павільйонами країн і туроператорів, запропоновано широку освітню та комунікаційну програму, що включала у себе низку спеціалізованих семінарів, конференцій, презентацій. У перший же день COTTM 2016 на українському стенді відбулася презентація «День України» для китайський відвідувачів виставки та представникам місцевих ЗМІ.
Крім учасників національного стенду, що знайомили гостей з туристичними можливостями українських компаній і міст, у презентації взяли участь віце-голова АУКС і Української частини УКДР, постійний представник цих організацій в Пекіні Ігор Литвин, радник-посланник з торгово-економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, голова президії виконкому АУКС Віталій Олійник.
Як сподіваються організатори і учасники національного стенду, їм вдалося привернути увагу китайських туроператорів та ЗМІ до України як до нового потенційного напрямку масового виїзного туризму. Тим самим зроблено перший крок у виході України зі своїм туристичним продуктом на китайський ринок, за яким має слідувати активніша інформаційна та популяризаторська діяльність, просування України як цікавого і доступного європейського, туристичного бренду більш дієва державна підтримка галузі туризму, а також лібералізація візового режиму для громадян КНР.
Щодо візових питань, то саме вони, окрім підведення підсумків участі у виставці, стали головною темою зустрічі учасників національного стенду з Надзвичайним та Повноважним Послом України в КНР Олегом Дьоміним, яка відбулася 16 квітня в останній день COTTM 2016. Зокрема, в ході зустрічі перший секретар Консульського відділу Посольства Лілія Самойлова поінформувала присутніх про можливості української амбасади в Пекіні в плані прискорення видачі термінових віз, що може в окремих випадках полегшити ситуацію, аж поки питання спрощення і здешевлення видачі віз китайським громадянам не вирішиться на нормативно-правовому рівні.
Загалом організатори національного стенду та представники туристичного бізнесу України констатували, що пекінська виставка COTTM 2016 була корисною і продуктивною. Також вони висловили сподівання, що при підтримці державних органів та профільних асоціацій, подібні заходи будуть проводитися й надалі. Адже Україна має величезний туристичний потенціал, вигідне географічне розташування, унікальні природні та рекреаційні ресурси, чимало історичних пам’яток, комфорту цінову політику. А це, при умові наполегливих зусиль операторів і держави, активної популяризації, реальних кроків щодо економічних реформ, візової лібералізації та поліпшення сервісу, дасть змогу Україні кардинально збільшити кількість туристів з Китаю, а значить отримати значні економічні вигоди від найпотужнішого в світі ринку виїзного туризму.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук