У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
П’ятеро українських школярів взяли участь у конкурсі The 2 Belt and Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop в Пекіні, та здобули перемогу в п’яти номінаціях.
Про особливості конкурсу розповів директор Малої академії наук Оксен Лісовий.
“Конкурс The Belt and Road проводився в рамках ініціативи, започаткованої китайською стороною, яка передбачає співпрацю країн колишнього Великого шовкового шляху, тобто це країни Азії, Океанії і аж до країн Європи. Цьогоріч у конкурсі взяли участь представники близько 30 країн, які представляють Великий шовковий шлях. Особливість конкурсу полягала в тому, що це змагання технологічних розробок, які учасники роблять на місці, формуються міжнародні команди кількістю 5-7 осіб, кожна команда обирає для себе певний напрямок: штучний інтелект, робототехніка, віртуальна реальність тощо. В рамках цієї теми за три дні вони повинні були вирішити певну проблему, створити певний продукт. Це схоже на формат гакатону, але з елементом проектного методу, який реалізовується в міжнародній команді”, – розповів директор МАН.
Як він зазначив, учасники кожної міжнародної команди, в складі якої були українські школярі, не тільки познайомилися безпосередньо на конкурсі, а й повинні були віднайти рішення у своєму напрямку, зіштовхуючись із тими проблемами, які могли б виникнути в житті – поламкою техніки, проблемами з програмним забезпеченням тощо. Також вони повинні були виробити комунікаційну стратегію і вміти спілкуватися між собою задля досягнення спільного результату. При оцінюванні команд, окрім виконаного проекту, враховувалися й такі аспекти, як уміння презентувати себе і зацікавити потенційного інвестора, вміння домовлятися, пропонувати шляхи вирішення проблем тощо.
Так, українські школярі були у складі п’яти міжнародних команд, які отримали золоті медалі. Школяр Олександр Роменський з Харкова отримав перемогу в номінаціїї “3-D друк”, Тарас Каюк із Дніпра – в номінації “Віртуальна реальність”, Єлизавета Столярчук з Києва відзначена в номінації “Розумний робот”, Катерина Одинець із Рівного – в номінаціїї “Віртуальна реальність”, Катерина Тимощук зі Львова – в номінації “Створення цифрового відео”.
Окремо кожного з українських школярів відзначили дипломом. Тараса Каюка та Катерину Тимощук – за перемогу в номінації Best Maker, Єлизавету Столярчук та Катерину Одинець – Best Presentation, Олександра Роменського – за лідерство.
Китай – друга за обсягом економіка світу й один із найбільших імпортерів агропродовольчої продукції, який відіграє ключову роль у формуванні глобальної торговел… читати далі…
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук