У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
29 січня 2016 р. у Кабінеті Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка відбулося засідання Української частини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР.
У ньому взяли участь представники понад 30 органів, установ та організацій – міністерств, державних агентств і служб, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, державних компаній та банків, профільних асоціацій. Від Української частини Українсько-Китайської Ділової Ради та Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва у засіданні взяли участь їх керівники – Роберт Бровді (співголова УКДР, голова правління АУКС), Ігор Литвин (віце-голова УКДР, перший заступник голови і постійний представник АУКС в Пекіні) та Валерій Король (віце-голова УКДР, віце-президент ТПП України).
До порядку денного було включено цілий комплекс питань, пов’язаних з підготовкою до чергового спільного засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР, станом реалізації започаткованих українсько-китайських інвестиційних та кредитних проектів, а також з розробкою та впровадженням перспективних напрямів українсько-китайського співробітництва в рамках трансконтинентальної економічної ініціативи КНР – нового “Шовкового шляху”.
Після вступного слова керівника Української частини Комісії Геннадія Зубка, було заслухано інформацію представників МЗС України, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики та інших відомств про результати виконання домовленостей, досягнутих під час 2-го засідання Комісії (02.04.2013 р.), підсумки засідань у серпні-жовтні 2015 року трьох Підкомісій і підписання двосторонніх протоколів, стан підготовки і терміни проведення 3-го спільного засідання Комісії.
Предметом ретельного аналізу і обговорення учасників засідання стали особливості та проблемні питання реалізації українсько-китайських проектів, започаткованих з 2012 року. Йшлося, зокрема, про стан виконання ПАТ “ДПЗКУ зернового контракту під китайський кредит в 1,5 млрд. дол. США, енергетичних проектів в рамках кредитної угоди між НАК “Нафтогаз” та Державним банком розвитку КНР на суму 3,65 млрд. дол. США, а також кредитно-інвестиційних проектів у галузях інфраструктури (“Повітряний експрес”), альтернативної енергетики, житлового будівництва.
Особливу увагу учасниками засідання було приділено ініційованому КНР проекту створення нового «Шовкового шляху» з Азії через Україну до Європи. «Це дуже важливий і взаємовигідний для нас і наших китайських партнерів проект. До часу проведення двосторонньої комісії у квітні ми повинні підготувати Дорожню карту його реалізації та заручитися підтримкою китайських партнерів у втіленні проекту в життя», – наголосив Геннадій Зубко. У цьому контексті, маючи на меті збільшення українського експорту, учасники Комісії погодили можливість залучення китайських кредитних та інвестиційних ресурсів на розвиток вітчизняного річкового та залізничного транспорту, а також портової інфраструктури.
Отже, в ході засідання Комісії було підтверджено пріоритетність наступних перспективних українсько-китайських проектів, реалізація яких здатна вивести двосторонні торгово-економічні взаємини на рівень, що відповідає формату стратегічного партнерства між Україною та КНР:
у галузі інфраструктури та будівництва: зазначений вище інфраструктурний проект створення та функціонування Економічного поясу нового «Шовкового шляху»;
у сфері розвитку іпотечного ринку та будівництва доступного житла: реалізація меморандумів Мінрегіонуз китайською державною корпорацією СITIC та Державної Іпотечної установи України із китайською компанією ССЕС щодо реалізації будівництва житла, можливості будівництва орендного житла, тощо;
в енергетичному секторі: модернізація процесів газовидобування для збільшення обсягів видобутку українського газу, а також переведення державних та муніципальних ТЕЦ на вугілля для розвитку місцевих вугільних шахт, в тому числі у Львівській області;
у сфері сільського господарства: збільшення обсягів експорту до КНР продукції українського агросектору, а також можливість акредитації відповідних структур Китайської Народної Республіки по контролю за якістю продуктів.
За результатами розгляду і обговорення вищезгаданих питань було затверджено проект Порядку денного та Підсумкового протоколу 3-го засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР для подальшої передачі китайській стороні. Слід зазначити, що УКДР спільно з АУКС підготували і подали на розгляд Української частини Комісії свої пропозиції до Порядку денного та Підсумкового протоколу, які були прийняті в повному обсязі й включені до проектів відповідних документів.
Серед них, питання лібералізації візового режиму, налагодження взаємного туристичного обміну (масовий та груповий туризм), відкриття в Пекіні та Києві представницьких офісів ТПП України та китайської CCPIT, взаємна організація Національних експозицій України та Китаю в 2017 році, відновлення та подальший розвиток ефективної співпраці на рівні областей і провінцій двох країн, реалізація комплексу заходів з відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР.
Крім цього, Українська частина Комісії доручила УКДР і АУКС взяти активну участь в організації та проведенні українсько-китайського бізнес-форуму, який традиційно відбувається в рамках засідань міжурядової Комісії. Очікується, що 3-е спільне засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР відбудеться у Києві в другому кварталі 2016 року.
Китай – друга за обсягом економіка світу й один із найбільших імпортерів агропродовольчої продукції, який відіграє ключову роль у формуванні глобальної торговел… читати далі…
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук