У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
33 медалі різного ґатунку здобули спортсмени Збройних Сил України на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців, які завершилися 27 жовтня в Ухані (Китай).
Збірна України на 7th CISM Military World Games у Китаї виборола 5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових нагород. Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.
Вибороти золоті медалі для України зуміли:
Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 800 метрів);
Ігор Рейзлін – фехтування (шпага, особистий залік);
Павло Коростильов – стрільба (великокаліберний пістолет на 25 метрів, особистий залік);
Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 метрів лежачи, командний залік);
Сергій Фролов — плавання (дистанція 1 500 метрів, вільний стиль).
Таблиця виступів українських військових
Додому повертаються зі срібними медалями:
Сергій Смелик – легка атлетика (біг на 200 метрів);
Віктор Шумік – легка атлетика (спортивна ходьба на 20 кілометрів);
Анна Плотіцина – легка атлетика (біг на 100 метрів з бар’єрами);
Наталія Прищепа – легка атлетика (біг на 1 500 метрів);
Анна Рижикова – легка атлетика (біг на 200 метрів з бар’єрами);
Юлія Левченко – легка атлетика (стрибки у висоту);
Олег Колодій та Олександр Горшковозов – стрибки у воду (синхрон, трамплін 3 метри);
Олена Кивицька, Фейбі Бежура, Інна Бровко та Аліна Комащук – фехтування (шпага, командний залік);
Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 метрів, особисте);
Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна – стрільба (гвинтівка на 50 метрів, командний залік);
Денис Кесіль – плавання (дистанція на 200 метрів, батерфляй);
Сергій Фролов – плавання (дистанція 800 метрів, вільний стиль);
Василь Шуптар – вільна боротьба.
Крім того, ще 15 український воїнів-спортсменів вибороли “бронзу”:
Сергій Будза – легка атлетика (спортивна ходьба на 50 кілометрів);
Анна Чубковцова – легка атлетика (біг на 100 метрів з бар’єрами);
Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова, Катерина Климюк та Марія Миколенко – легка атлетика (естафета 4×400 метрів);
Ірина Геращенко – легка атлетика (стрибки у висоту);
Олег Колодій – стрибки у воду (трамплін 1 метр);
Юрій Цап, Олексій Стаценко, Роман Свічкар та Андрій Ягодка – фехтування (шабля, командний залік);
Фейбі Бежура, Олена Вороніна, Аліна Комащук та Юлія Бакастова – фехтування (шабля, командний залік);
Віталій Матюшенко, Віталій Цьома, Андрій Бибко та Василь Гілянчук – військове п’ятиборство (смуга перешкод);
Олександр Петрів, Юрій Колесник та Павло Коростильов – стрільба (швидкострільний пістолет на 25 метр, командний залік);
Наталія Кальниш – стрільба (гвинтівка на 50 метрів);
Микита Коптєлов – плавання (дистанція 200 метрів, брас);
Сергій Фролов – плавання (дистанція 400 метрів вільний стиль);
Алла Белінська – боротьба.
У загальнокомандному заліку збірна України посіла 10 місце.
Всього у 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців взяли участь 10 тисяч спортсменів із 110 країн світу. До складу української збірної ввійшли 87 армійців вищої спортивної майстерності, які брали участь у змаганнях з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, дзюдо, вітрильного спорту, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, кульової стрільби, стрільби з лука, сучасного та військового п’ятиборства, фехтування.
Китай – друга за обсягом економіка світу й один із найбільших імпортерів агропродовольчої продукції, який відіграє ключову роль у формуванні глобальної торговел… читати далі…
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук