У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
У Торгово-промисловій палаті України розпочав роботу Українсько-китайський економічний форум «Перспективи співробітництва в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях».
«Головною метою форуму є обговорення поточного стану та перспектив подальшого розвитку українсько-китайських відносин у рамках глобальної ініціативи Китайської Народної Республіки “Один пояс – один шлях”. Адже Україна очікує не лише на участь Китаю в реалізації проектів на території нашої країни, але й на конкретні інвестиційні пропозиції з боку китайського бізнесу», – зазначив у вітальному слові віце-президент Торгово-промислової палати України Валерій Король.
Також він зазначив, що Україна та Китай розпочали підготовку до засідання Українсько-китайської ділової ради, роботу яку було поновлено у 2015 році.
За його словами, на сьогодні в рамках реалізації проекту китайська сторона робить акценти на співпрацю зі східноєвропейськими країнами з ключовим наголосом на Польщу, а також на співпрацю з країнами кавказького регіону – з акцентом на Грузію. Проте Україна, що має надзвичайно вигідне географічне розташування, має намір використати його переваги в рамках проекту.
Віце-президент ТППУ наголосив, що співпраця з Китаєм розглядається як стратегічний напрямок, оскільки ця країна є ключовою серед зовнішньоторговельних партнерів України.
Для участі у форумі прибула офіційна делегація Китайської ради просування міжнародної торгівлі (China Council for the Promotion of International Trade), а також чисельна делегація представників китайського бізнесу і китайських торгових організацій. Серед китайських бізнесменів – представники туристичної, юридичної та фінансової галузі; торгівлі, хімічної промисловості, IT, будівництва та продажу нерухомості, інвестицій, електроніки, інженерного консалтингу і будівництва, інженерних споруд та багатьох інших галузей.
Плануються презентації китайських компаній, переговори представників українського та китайського бізнесу у форматі B2B.
Як повідомлялося, метою проекту «Один пояс – один шлях», ініційованого в 2013 році, є поглиблення торговельних зв’язків між Китаєм і країнами Центральної Азії, Європи і прибережними державами Індо-Тихоокеанського регіону. Перш за все, він передбачає будівництво мережі автомобільних доріг, залізниць, нафтопроводів, електричних мереж, портів та інших інфраструктурних проектів. Китай розглядає цей проект як відновлення «Шовкового шляху» по морю і суші з метою доставки своїх товарів на світовий ринок. У зворотному напрямку повинні прямувати ресурси: нафта, газ, залізна руда, сільськогосподарська продукція та інші сировинні товари.
На сьогодні до ініціативи «Один пояс – один шлях» приєдналися 65 країн. Обсяг інвестиційних коштів, уже вкладених в проект, оцінюється у 5 трлн доларів.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук