Китай готовий підтримувати широкомасштабне застосування навігаційної супутникової системи “Бейдоу” і планує виділити ряд пілотних міст для демонстрації застосування “Бейдоу” у сферах масового споживання, промислового виробництва та таких секторах, як промисловий інтернет та штучний інтелект (ШІ). Про це повідомляє CRI Online із посиланням на повідомлення, опубліковане Міністерством промисловості та інформатизації КНР.
У широкомасштабному застосуванні “Бейдоу” нині настав ключовий етап маркетизації, індустріалізації та інтернаціоналізації, зазначається у повідомленні.
Згідно з документом, належить прискорити культивування переважних підприємств, продовжувати підвищення рівня продукції, всіляко поширювати та впроваджувати додатки “Бейдоу”, а також формувати сприятливі промислові екосистеми, щоб всебічно сприяти розширенню можливостей цієї супутникової системи у різних галузях.
Як зазначається у повідомленні, пілотні проекти будуть зосереджені на трьох сферах: масовому споживанні, промисловому виробництві та комплексних інноваціях.
У сфері масового споживання пілотні міста зосередять свою увагу на таких галузях, як смартфони, пристрої, планшети, шерингові поїздки і низько-висотні БПЛА. Підприємствам буде запропоновано розробляти та виробляти продукцію “Бейдоу”, щоб тим самим постійно підвищувати потенціал постачання відповідної продукції.
У галузі промислового виробництва пілотні міста прискорюватимуть впровадження “Бейдоу” у ключових галузях, таких як автомобілі, кораблі, літаки та роботи.
Місцеві уряди будуть заохочувати створення платформ, пов’язаних з автомобільним інтернетом та інтелектуальною мережею, а також збільшувати частку комерційних та пасажирських транспортних засобів, оснащених системою “Бейдоу”.
В галузі комплексних інновацій будуть виявлені нові сценарії застосування “Бейдоу +”. Просуватиметься інноваційне застосування системи в таких секторах, що народжуються, як інтернет транспортних засобів, інтернет речей, промисловий інтернет та ШІ.
Це сприятиме глибокій інтеграції додатків “Бейдоу” з такими новими сценаріями, як розумні міста, розумний транспорт, розумна логістика, розумне море та точне сільське господарство, йдеться у повідомленні.
Джерело фотографії: https://www.bbc.com/zhongwen/simp/chinese-news-50854249
Напишіть відгук