У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
Минулого тижня на базі Наньчанського університету відбулася найбільша Міжнародна конференція з проблем інтеграції виробництва, освіти, інновації та їх реалізації – 2019, а також Форум ректорів українських і китайських університетів, в рамках якого відбулось засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти між Урядом України та Урядом КНР.
У роботі форуму взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба і заступник глави Міністерства освіти КНР Сунь Яо, віце-губернатор Народного уряду провінції Цзянси Сунь Цзюйши і секретар комітету КПК провінції Цзянси Лю Ци.
На конференцію приїхали провідні вчені та фахівці з вузів і науково-дослідних установ Китаю, України, Росії, Білорусі, Узбекистану та інших країн, що займаються питаннями матеріалознавства, штучного інтелекту, авіабудування і космонавтики, створення нових матеріалів.
Делегацію Миколаївській області та Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова на форумі представляли заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, проректор з науково-педагогічної роботи НУК, професор Сергій Слободян і доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики Михайло Ушкац. Всього в роботі форуму взяли участь ректори 6 українських і понад 25 китайських вузів. Окремо офіційні представники делегацій обох країн відзначили провідну роль НУК ім. адмірала Макарова в розвитку освітньої та наукової діяльності, а також зміцнення співпраці між Україною і Китаєм.
У своїй презентації на Форумі ректорів України і КНР проректор Сергій Слободян зазначив, що за підсумками роботи в 2018 році НУК міцно займає 1-е місце серед всіх вузів України за кількістю учнів китайських студентів і входить до топ-5 технічних університетів за загальною кількістю іноземних студентів.
Закономірним результатом роботи міжнародної конференції та Форуму ректорів стала церемонія підписання ряду угод і договорів про співпрацю, в тому числі між Наньчанського авіаційним університетом та НАУ, Наньчанським університетом та Інститутом проблем матеріалознавства імені І. М. Францевича, Інститутом електрозварювання імені Є.Патона НАН України та Івановским політехнічним університетом Росії, Інститутом механіки і електротехніки Наньчанського університету і НУК імені адмірала Макарова.
На завершення роботи конференції відбулися круглі столи та обмін думками з питань кооперації в освітній та науковій сферах. Всіх гостей запросили відвідати Цзянсіску вольфрамову акціонерну корпорацію, оптико-електронну компанію кристалічної енергії, Національний Центр технічних досліджень світлодіодної техніки на основі кремнію, Інститут інформаційної інженерії Наньчанського університету і Наньчанський авіаційний університет.
Крім того, багато представників китайських університетів, які раніше не співпрацювали з українськими партнерами і НУК ім. адмірала Макарова висловили бажання вже найближчим часом вступити в переговорний процес щодо укладення договорів про співпрацю. Вже у вересні нинішнього року про свій візит до Миколаєва заявила делегація Хуачжонського університету науки і технологій.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук