Спецпредставник президента США з питань клімату Джон Керрі з 31 серпня по 3 вересня здійснив робочі візити в Китай і Японію, за даними Держдепартаменту США. Зустрічі присвячені питанням зміни клімату і приурочені до майбутньої 26-ї конференції сторін Рамкової конвенції зі зміни клімату ООН, яка відбудеться з 31 жовтня по 12 листопада в британському Глазго.
Як відомо, у квітні США і Китай домовилися до конференції виробити стратегію по досягненню нульового рівня викидів. Сторони готові розширити співпрацю в рамках Паризької угоди з клімату, а також докладати власні зусилля для досягнення її цілей.
Варто зазначити, що Китай лідирує у світі на шляху до екологічно чистого енергетичного майбутнього, і саме тому він виробляє “зелені” технології, йдеться в статті на сайті BBC.
Китай дійсно виробляє більше сонячної енергії, ніж будь-яка інша країна, а його вітроенергетичні установки того року більш ніж втричі перевищували потужності будь-якої іншої країни, йдеться в статті.
«Китай вже лідирує в глобальному енергетичному переході. Однією з причин, чому ми можемо впроваджувати все дешевші “зелені” технології, є Китай», — зі слів пана Юе Цао з Інституту закордонного розвитку, що є аналітичним центром Великобританії.
Китай також займає 7-е місце у світі за відсотком продажів електромобілів. З урахуванням своїх величезних розмірів ця країна виробляє і купує “значно” більше електромобілів, ніж будь-хто інший.
Дослідження показують, що у електромобілів викиди протягом терміну експлуатації, як правило, нижчі, ніж у бензинових і дизельних. «Це важливо, оскільки на транспорт припадає приблизно чверть вуглецевих викидів при спалюванні палива, причому дорожні транспортні засоби є найбільшими джерелами викидів», — пишуть автори матеріалу.
На додаток до переходу на “зелену” енергетику земля Китаю стає все більш зеленою. «І тут знову є обнадійливі новини. Китай стає екологічним швидше, ніж будь-яка інша країна, в основному завдяки своїм програмам в галузі лісового господарства, спрямованим на скорочення ерозії ґрунтів і забруднення», — наголошується в статті.
Автори підкреслюють, що Китай максимально скоротить викиди й поглинатиме те, що залишиться, шляхом поєднання різних підходів, чому допоможе збільшення площі земель, вкритих рослинністю, оскільки рослини поглинають вуглекислий газ.
Напишіть відгук