Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
  • Про нас

    ДІЯЛЬНІСТЬ / ДІЯЛЬНІСТЬ / ДІЯЛЬНІСТЬ СТРУКТУРИ ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ І КИТАЮ

    ЧОТИРИ РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ: УКРАЇНСЬКА ГРОМАДА В КИТАЇ ВШАНУВАЛА ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ

    2026-03-02

    28 лютого 2026 року в Посольство України в КНР відбувся комеморативний захід до четвертих роковин початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

    Під час заходу ми разом вшанували пам’ять жертв російської агресії, подякували захисникам і захисницям України та ділилися історіями, які багатьом із нас довелося пережити. За допомогою VR-проєктів «War Up Close» та «Living the War» присутні мали можливість побачити війну впритул — через особистий вимір досвіду та свідчень.

    Посол України в КНР Олександр Нечитайло у своєму зверненні до громади наголосив:

    «Через чотири роки після початку повномасштабного вторгнення та на дванадцятому році Війни за Незалежність Україна тримає фронт. Ми продовжуємо протистояти ворогу на полі бою, в інформаційному просторі, у дипломатичних зусиллях.
    Сьогодні пріоритетом діяльності Президента України, Уряду та всієї української дипломатії є досягнення всеосяжного, справедливого та тривалого миру».

    Гості переглянули документальний фільм «По той бік миру», створений командою Сил територіальної оборони Збройних сил України. Стрічка допомогла ще раз згадати події початку 2022 року та усвідомити, що російський терор проти України, на жаль, триває.

    За ініціативи активістів української громади Ірини Журенко, Світлани Дзюми, Оксани Стешенко й Дарини Устенко, гості мали можливість ознайомитися з унікальною виставкою «Поштові марки воєнного часу 3.0», яка цього року налічує понад 50 експонатів.
    Дякуємо кожному за пам’ять, солідарність і силу бути разом.

    Україна вистоїть.

    ДЖЕРЕЛО НОВИНИ: Посольство України в Китайській Народній Республіці

    Напишіть відгук

    Your email address will not be published. Required fields are marked *