У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
29 березня 2016 року в Посольстві України в КНР у Пекіні відбулася зустріч керівництва Асоціації Українсько-Китайського співробітництва (АУКС) та Китайської асоціації оптових сільськогосподарських ринків (CAWA). У зустрічі взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол України в КНР Олег Дьомін, радник-посланник з торгово-економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, голова правління АУКС, співголова Українсько-Китайської Ділової Ради (УКДР) Роберт Бровді, віце-голова АУКС і УКДР та постійний представник цих організацій в Пекіні Ігор Литвин, президент Китайської асоціації оптових сільськогосподарських ринків (CAWA) пан Ма Цзенцзюн (Ma Zengjun).
Слід відзначити, що ділові контакти між українською та китайською асоціаціями започаткувались у серпні 2015 року. Саме тоді, під час першої зустрічі та переговорів у Пекіні керівництва АУКС і CAWA, було зафіксовано спільність позицій та взаємну зацікавленість сторін в активізації торгівлі сільгосппродукцією між двома країнами. Адже обидві асоціації здатні суттєво посприяти у цій справі. З одного боку, АУКС безпосередньо і як співзасновник Української частини УКДР об’єднує у своїх рядах багатьох вітчизняних експортерів, зацікавлених у присутності на китайському ринку. З іншого боку – асоціація CAWA, що об’єднує понад 300 великих (з річним оборотом не менше 100 млн. юанів) оптових сільськогосподарських ринків на території КНР і є однією з провідних структур у сфері планування, регулювання та забезпечення продовольчого сектору країни.
Подальші контакти й спілкування, зокрема під час організованої CAWA 8-ї Всекитайської виставки з міжнародної торгівлі сільгосппродукцією (листопад 2015 р. м. Чженьчжоу), засвідчили необхідність тіснішої комунікації та підписання рамкового документу про співпрацю, що і стало головним приводом для нової зустрічі керівництва асоціацій.
Відриваючи її, голова правління АУКС та співголова УКДР Роберт Бровді ознайомив президента китайської асоціації CAWA з новими тенденціями та експортною динамікою українського АПК. Було відзначено, що за підсумками 2015 року Китай вийшов на перше місце серед імпортерів української сільгосппродукції. Обсяг взаємної торгівлі цією продукцією між країнами склав 1,3 млрд. дол. США, а на китайський ринок змогли успішно вийти понад 130 українських компаній.
За словами Роберта Бровді аграрна продукція з України стала визнаною і конкурентною в Китаї. Потенціал та перспективи збільшення її поставок дуже серйозні, а інтерес українських експортерів до китайського ринку – надзвичайно великий. Тим більше, що продовольчий попит найбільшого світового споживача, яким є Китай стабільно зростає, а Україна уже входить до вузького кола країн-постачальників (особливо зерна і рослинних олій). За його словами розширити доступ китайського споживача до якісних українських товарів, збільшити обсяги та номенклатуру двосторонньої торгівлі, якраз і покликані такі асоціації, як АУКС і CAWA.
У свою чергу, президент китайської асоціації Ма Цзенцзюн наголосив на необхідності якнайшвидшого поглиблення ділових відносин між двома структурами, підкресливши, що місце, обране для проведення переговорів та підписання двосторонніх документів, свідчить про велику увагу української держави до розширення торговельного співробітництва з Китаєм та активну підтримку експортерів. На його думку, в контексті “зеленого” і “органічного” споживчих трендів, а також завдань, які ставить перед собою китайська сторона щодо насичення власного продовольчого ринку високоякісною та екологічною продукцією, співпраця з українськими виробниками та постачальниками є дуже актуальною.
В ході зустрічі сторони обговорили питання взаємодії двох структур, окреслили алгоритм налагодження співробітництва між виробниками і постачальниками з України та провідними реалізаторами продукції на китайському ринку. За результатами переговорів Роберт Бровді та Ма Цзенцзюн підписали Меморандум про взаєморозуміння між АУКС і CAWA щодо співпраці в просуванні та торгівлі сільськогосподарською продукцією. Асоціації україно-китайського співробітництва з китайською асоціацією оптових сільськогосподарських ринків. Документ охоплює різні сфери та форми співробітництва і передбачає тісну взаємодію двох структур.
В рамках підписаного документу, сторони співпрацюватимуть в напрямках обміну та спільного використання ринкової інформації, сприятимуть ефективній торговельній діяльності та розширенню можливостей бізнесу для обох країн. Серед іншого сторони планують обмінюватися інформацією щодо наявності продукції та попиту на неї, можливостей і механізмів збуту, зареєстрованих і ліцензованих суб’єктів , а також всіляко сприятимуть розширенню потенційних ринків і бізнес-можливостей для сільгосппродукції. Для реалізації цілей Меморандуму передбачено створення двосторонньої робочої групи.
На завершення учасники зустрічі висловили переконаність, що завдяки конструктивним спільним діям, асоціації АУКС і CAWA зможуть в подальшому відігравати роль ефективного комунікатора та помічника у взаємодії зацікавлених бізнесових структур України і Китаю.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук