У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
Необхідність залучення додаткових інвестицій та розширення ринків збуту підштовхують вітчизняних виробників та підприємців до пошуку інноваційних інструментів розвитку та нових форм просування своїх товарів та економічних ініціатив. Черговий вже 9й щорічний Ярмарок китайських інвестицій за кордоном, який відбувся 21-22 листопада 2017р. в Пекінському Виставковому центрі, – це насамперед нові можливості для розвитку вітчизняного бізнесу і просування українських інвестиційних проектів за кордоном.
«За умов посилення процесів глобалізації інтеграція українського бізнесу у світову економіку набуває особливого значення. Цьогорічний ярмарок китайських інвестицій не тільки відкриває перед нашими підприємцями нові інвестиційні можливості, а й може стати потужним локомотивом для подальшого розвитку української економічної ініціативи», – наголосив Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Віталій Олійник.
Ярмарок, який є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон цьогорічно об’єднав представників понад 1000 великих державних і приватних підприємств з-понад 100 країн світу. У рамках COIFAIR 2017 організовано виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Головними партнерами заходу є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН.
До складу української делегації увійшли представники понад 40 компаній та установ із 7 областей країни. На національному українському колективному стенді інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, українських підприємств та приватних осіб свої інвестиційні проекти презентували Вінницька та Дніпропетровська області, ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Крук» та інші. Організатори ярмарку переконані, що участь українських компаній у заході найближчим часом може завершитись підписанням угод про взаємовигідну співпрацю, оскільки потенційні інвестори вже зацікавилися вітчизняними проектами та позитивно оцінили їх під час презентації на українсько-китайському інвестиційному форумі. І якщо торік кількість інвестиційних проектів на ярмарку склала майже 2500, а вартість підписаних угод – $ 4 млрд, то цьогорічні перспективи для українських компаній знайти партнера на форумі виглядають ще оптимістичнішими.
Уперше на ярмарку відбувся українсько-китайський інвестиційний форум, участь в якому брали понад 120 китайських компаній та організацій. Свої проекти, окрім учасників експозиції, демонстрували Харківська міська рада, Вінницький бізнес-клуб, компанії «ЕДС-Інжинірінг» (Дніпро), ТОВ «СОЛАР Стратегія» (Чернівці), «СІНО Юкрейн Продаєш Порт» та інші.
«Українсько-китайський інвестиційний форум відкриває унікальні можливості для вітчизняних підприємців, адже ярмарок є головною подією в інвестиційному житті Китаю. Наша бізнес-спільнота має змогу зустрітися з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів у сфері залучення інвестицій, провести переговори щодо фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва», – зазначив у своєму виступі віце-президент ТПП України Валерій Король.
Приємно відзначити, що цього року українська делегація отримала відзнаку Організаторів як найкраща іноземна ділова делегація 9 щорічного Ярмарку китайських інвестицій за кордоном
Ярмарок COIFAIR 2017 організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку. Співорганізаторами українського стенду є Торгово-Промислова Палата, Центр Міжнародної Ділової Співпраці та Асоціація Українсько-Китайського Співробітництва України.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Напишіть відгук