Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  З яких країн туристи їдуть найбільше в Україну

  2019-02-20

  Україну стали частіше відвідувати туристи з Західної Європи, США і Китаю. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі за підсумками 2018 року.
  “Відбулися якісні зрушення в структурі іноземного туристичного потоку в Україну. Держприкордонслужба зафіксувала зростання кількості туристів з неприкордонних країн, зокрема Європи: Іспанії – на 68%, Великобританії – 47,3%, Литви – 23,4%, Італії – 15,4%, Німеччини – 13,3%, Франції – 9,2%, а також Індії – на 57,4%, Китаю – на 38,8%, Японії – на 38,3%, Ізраїлю – на 21,7% і США – на 19%. Прикордонний рух, навпаки, скоротився”, – наголошується в повідомленні.
  У відомстві переконані, що такі зміни в структурі туристичного потоку стали результатом активізації просування України на міжнародному туристичному ринку, двостороннього співробітництва, візової лібералізації, збільшення пропозицій прямого і бюджетного авіасполучення.
  Відповідно, надходження туристичного збору також зросли – на 29,2% і склали 90,7 млн ​​грн.
  “Сукупні надходження туристичного збору та податкових платежів по туристичній галузі зросли на 20,7% – до 4,2 млрд грн. Це свідчить про зростання обсягів внутрішніх туристичних потоків та ефективності впровадження реформи децентралізації, а саме: підвищення фіскальної дисципліни на місцях”, – йдеться в повідомленні.
  Нагадаємо, Київ у 2018 році відвідали майже два мільйони іноземців. Туристів з Європи минулого року було майже на 5% більше, ніж з країн СНД.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *