Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  В Івано-Франківську буде змога познайомитися з культурою 4 країн, серед них Китай

  2019-02-15

  В Івано-Франківську 17 лютого відкриють фестиваль культур Global Village. Тут представлять Туреччину, Китай, Індонезію та Єгипет. Про це на прес-конференції в Івано-Франківську розповіла керівник міської організації AIESEC Ірина Бабій.

  “17 лютого ми організовуємо в Івано-Франківську фестиваль культур Global Village, де буде представлено чотири країни світу: Китай, Туреччину, Єгипет та Індонезію”, – повідомила Бабій.

  Вона зауважила, що захід особливий тим, що його учасники зможуть пізнати країну через її традиції та культуру. Волонтери з Туреччини, Китаю, Єгипту та Індонезії вже приїхали до Івано-Франківська, аби презентувати українцям свої танці, національний одяг та їжу. Усе побачити та посмакувати на фестивалі можна буде безкоштовно.

  Фестиваль культур відкриють у фортечній галереї “Бастіон” о 12 годині. Вхід на дійство буде вільним. Франківців та гостей міста організатори просять прийти у вишиванках.

  Традиційно фестиваль Global Village проводять двічі на рік: влітку та взимку. В Івано-Франківську захід відкриють вже 11-й раз.

  Довідково: Організація AIESEC – є міжнародною, аполітичною та некомерційною. Нею керують виключно молоді люди віком від 18 до 29 років, які мають на меті розкрити лідерський потенціал у молоді через реалізацію соціальних проектів.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *