aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайському бізнесу презентували сервіс електронних закупівель

  2018-04-13

  30 березня у Києві китайському бізнесу презентували сервіс державних і комерційних електронних закупівель Newtend. Він є однією з майданчиків системи держзакупівель ProZorro, офіційно запущеної в Україні у 2016 році для проведення прозорих і відкритих тендерів.

  Захід організувала Українська асоціація Шовкового шляху Silk Link. У ньому взяли участь представники близько 40 державних і приватних компаній з КНР.

  Під час  презентації директор Silk Link і секретар депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Китаєм Ірина Никорак зазначила, що асоціація вирішила ближче познайомити китайський бізнес з Newtend на тлі зростаючого інтересу КНР до українського ринку.

  Пані Ірина повідомила, що до теперішнього моменту вже близько 15 китайських компаній виграли в Україні тендери щодо інфраструктурних проектів.

  Глава проектного офісу Silk Link Тарас Голуб заявив, що сервіс Newtend буде корисний китайським компаніям, які займаються різними видами діяльності. «Ми в сьогоднішній презентації бачимо три практичних напрями для роботи китайських компаній: перший з них – це робота компаній, зацікавлених у купівлі товарів в Україні», – пояснив він. Крім того, за словами Т. Голуба, Newtend може допомогти підприємствам, які мають намір брати участь в українських тендерах, а також компаніям, які вже здобули перемогу на відкритих аукціонах і тепер шукають місцевих підрядників або постачальників певних товарів і послуг.

  Зараз Newtend служить майданчиком для проведення 50 тис. активних торгів за проектами очікуваною вартістю 870 млрд гривень (33,1 млрд доларів США).

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *