aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Аналітика, огляди, статті

  Китай націлився на світове торговельне лідерство

  2017-12-26

  Китайська Народна Республіка з наступного року почне впроваджувати стратегію, яка дозволить країні стати світовим лідером торгівлі до 2035 року.

  Про це заявили в Міністерстві комерції Китайської Народної Республіки, повідомляє газета China Daily.

  «Китай взяв за мету стати лідером світової торгівлі до 2035 року шляхом покращення якості товарів та послуг та збільшення обсягів двосторонніх інвестицій», – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що задля досягнення такої довгострокової мети КНР до 2020 року планує стати глобальним торговельним партнером і сприяти розвитку міжнародної торгівлі. Вже з наступного року в країна почне вживати заходи, які полегшать китайським компаніям інвестувати за кордон.

  «Наступного року Китай продовжить поглиблювати співпрацю та партнерство з економіками, що пов’язані з ініціативою «Один пояс – один шлях», а також вперше проведе міжнародну виставку імпортних товарів задля стимулювання торгівлі та надходження інвестицій», – підкреслили у міністерстві.

  Також Китай має намір в наступні 5 років шукати нові можливості для запровадження зон вільної торгівлі з іншими країнами.

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *