Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Рівненщина виходить на китайський туристичний ринок

  2019-01-21

  Інформаційні брошури для промоції туристичного потенціалу краю на китайському ринку розробили в Рівненській області. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

  “Рівненщина – одна з перших областей, яка виходить на китайський туристичний ринок. Найближчим часом інформаційні матеріали будуть представлені на виставці ITB China 2019, що проходитиме у Китаї навесні”, – зазначила заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Ярослава Гаврилова.

  За її словами, туристи з Китаю цікавляться туристичними об’єктами Рівненщини, особливо Тунелем кохання. Тому і є попит на інформацію китайською мовою.

  1547629519-744

  До того ж, додала Гаврилова, у краї є ще багато інших туристичних родзинок. “Тому сподіваємося, що така друкована продукція допоможе підвищити рівень пізнаваності та популяризує область на виставках за кордоном”, – сказала вона.

  У буклетах зображено понад 30 різних туристичних об’єктів Рівненщини. Серед них – Тараканівський форт, Дубенський, Острозький, Клеванський, Новомалинський замки, Поле Берестецької битви, Юзефінський дуб та інші.

  Автором малюнків для буклету став рівненський художник Олексій Огонь. Переклад на китайську зробив Інститут Конфуція при КНУ імені Тараса Шевченка.

  Тираж інформаційних матеріалів – майже 1 тис. примірників.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *