Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка харчових інгредієнтів

  Міжнародна виставка харчових інгредієнтів Food Ingredients China (FIC 2019) пройде з 18 по 20 березня в Шанхаї. Професіонали зможуть взяти участь в серії наукових конференцій та технічних семінарів, де отримають останню інформацію про інновації в галузі харчового виробництва, стан та перспективи індустрії харчових інгредієнтів на азіатському і світовому ринках.

  На виставці будуть представлені 23 категорії харчових добавок, 35 категорій харчових продуктів і 14 категорій технологічних добавок. А також захід включатиме цикл наукових конференцій та технічних семінарів, засоби масової інформації, продукти і послуги.

  Торішня виставка привернула увагу 1365 експонентів з 33 країн, професійних відвідувачів – 48300. Виставкова площа склала 110000 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai National Exhibition and Convention Center (China Expo Complex, NECC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 18.03.2019 – 20.03.2019

  Організатори: CFAA-China Food Additive Association

  Website: http://fic.cfaa.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: харчові інгредієнти (ферменти, харчові барвники, ароматизатори, консерванти, антиоксиданти, стабілізатори, емульгатори, підсолоджувачі, згущувачі та ін.); харчові добавки (крохмаль, сорбіт, рослинний білок, масла і жирозамінники, приправи, соєві продукти, горіхи, рослинні концентрати, заморожені продукти харчування, молочні продукти, мед, функціональні харчові добавки, какао продукти та ін.); матеріали і машини для упаковки; обладнання для виробництва харчових продуктів, інгредієнтів і добавок; контрольно-випробувальне обладнання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *