aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка COIFair 2018 китайських інвестицій за кордон

  Ключовим заходом, на якому формується реалізація зарубіжної інвестиційної стратегії Китаю вже 10 років, є Виставка інвестицій Китаю за кордон – China Overseas Investment Fair (COIFair). Захід щорічно збирає китайських інвесторів і іноземні компанії та проекти з понад 100 країн світу. Обсяг інвестиційних проектів, які представляються і знаходять своїх інвесторів, становить понад 4 млрд. доларів США.

  15 – 16 вересень 2018 у Пекіні відбудеться 10-ий China Overseas Investment Fair (COIFair). Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку. Організаційну підтримку роботі делегації надає Посольство України в Китайській Народній Республіці.

  Ключовою темою виставки стане міжнародна промислова кооперація. На виставці буде проведено Форум міжнародних промислових потужностей. Мета форуму – презентація промислового потенціалу зарубіжних країн і можливостей для китайського бізнесу.

  В рамках участі українських компаній у виставці відбудеться українсько-китайський бізнес-форум, в ході якого українські компанії зможуть представити свої проекти китайському бізнесу, а також відбудуться В2В переговори.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing China National Convention Centre (CNCC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 15.09.2018 — 16.09.2018

  Організатор: China Overseas Development Association

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *