Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка COIFair 2019 китайських інвестицій за кордон

  Ключовим заходом, на якому формується реалізація зарубіжної інвестиційної стратегії Китаю вже 10 років, є Виставка інвестицій Китаю за кордон – China Overseas Investment Fair (COIFair). Захід щорічно збирає китайських інвесторів і іноземні компанії та проекти з понад 100 країн світу. Обсяг інвестиційних проектів, які представляються і знаходять своїх інвесторів, становить понад 4 млрд. доларів США.

  28-29 листопада 2019 у Пекіні відбудеться 11-ий China Overseas Investment Fair (COIFair). Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку.

  Країна, місто: Китай, Пекін

  Місце проведення: Beijing Exhibition Centre (BEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 28.11.2019 — 29.11.2019

  Організатор: China Overseas Development Association

  Website: http://www.codafair.org/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Устаткування для будівництва та оснащення електростанцій, енергетичне обладнання для генерації теплової енергії (вугільної і енергії природного газу), обладнання для гідроенергетики, атомної, сонячної, вітрової енергетики, енергетики біомаси та іншої альтернативної зеленої енергетики, обладнання для акумулювання енергії, обладнання і системи розподіленої генерації, інтелектуальні енергетичні смарт системи, обладнання та рішення енергозбереження та охорони навколишнього середовища, обладнання для передачі та розподілу електроенергії, високовольтне і низьковольтне електротехнічне обладнання, технології та обладнання для контролю і забезпечення якісного, енергоефективного та надійного електропостачання, екологічно чисті електричні транспортні засоби, інвестиційні енергетичні проекти і контракти, та ще багато цікавого.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *