aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
aucc.org.uasitemap
Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Міжнародна виставка агрохімії і засобів захисту рослин

  Найбільша світова агрохімічна торгова платформа – міжнародна виставка агрохімікатів і засобів захисту рослин 20th China International Agrochemical & Crop Protection Exhibition або CAC 2019 пройде з 5 по 7 березня в Шанхаї.

  Основна мета триденної виставки – демонстрація останніх досягнень агрохімії і просування нових агрохімічних технологій і продуктів з метою подальшого розвитку та модернізації сільськогосподарського ринку Китаю.

  В рамках CAC 2019 пройде спеціалізована міжнародна виставка добрив FSHOW 2019. Минулий показ CAC Show 2018 привернув увагу 1052 компаній-експонентів з понад 20 країн і регіонів, близько 30000 відвідувачів більш ніж з 120 країн і регіонів, а також делегації з Росії, Монголії, В’єтнаму, Індії та інших країн; площа виставки зайняла 70000 кв.м.

  Країна, місто: Китай, Шанхай

  Місце: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC)

  Періодичність: щорічно

  Термін проведення: 05.03.2019 – 07.03.2019

  Організатори: CCPIT CHEM – Sub-Council of Chemical Industry

  Website: http://www.cacshow.com/index.php?s=/Home/Index/en_index.html
  перед поїздкою бажано перевірити інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: хімічні пестициди (інсектициди, фунгіциди, гербіциди, проміжні продукти; виробництво пестицидів і технології обробки, біо технології, екологічні пестициди). Хімічні добрива. Засоби захисту рослин та агрохімічні біо-інженерні технології, регулятори для рослинництва; трансгенні продукти та інші сільськогосподарські біо-інженерні технології. Спеціалізовані машини та обладнання для агрохімічної обробки і захисту, техніка для поливу і розпилення, зрошувальні системи та ін. Сільськогосподарські пластикові продукти, плівки, мережі для затінення і захисту від комах, нові матеріали для сільського господарства, контейнери для насіння в розсадниках.

  Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *